Мамай знову уникнув справедливого покарання

ПОЛТАВА
02 березня, 17:18
Мамай знову уникнув справедливого покарання
Фото: Останній Бастіон

Чинний міський голова Полтави зумів вийти сухим із каламутної води, довівши, що чесного правосуддя в Україні не існує, від слова зовсім.

Сьогодні, 2 березня, Олександру Мамаю призначили 5 років ув'язнення з іспитовим строком в 1 рік, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Водночас у разі, якщо протягом року він скоїть будь-який злочин чи правопорушення, – його посадять; натомість, якщо не піде проти закону – судимість погасять.

Разом з тим, інші обвинувачені у справі, а саме два виконавці та два пособники у розтраті коштів, також визнали свою провину та уклали угоди з прокурором, які теж затверджені судом.

Відповідно до угоди їм призначено покарання у виді 5 років позбавлення волі з іспитовим строком 1 рік та з позбавленням права обіймати посади, пов’язані з організаційно-розпорядчими чи адміністративно-господарськими функціями строком на 1 рік. 

Цілком очевидно, що і Олександр Федорович, і його прибиральниці із КО «Інститут розвитку міста» цілий рік відмічатимуться у відповідних органах, виїжджатимуть за кордон із дозволу інспектора та, певно, відпочинуть.

За результатами розслідування, розпочатого Національною поліцією і завершеного Національним антикорупційним бюро, міського голову Полтави, Тетяну Татаріну та Оксану Шпіньову обвинуватили за частиною 4 статті 191 і частиною 1 статті 366 Кримінального кодексу України, натомість Ольгу Кубай і Валентину Кропивну – за частиною 4 статті 191 Кримінального кодексу України.

Присутня ж на засіданні прокурор також довела до відома суду, що досвідчений казнокрад- українофоб Мамай дивним чином зумів відшкодувати завдану бюджету шкоду на загальну суму понад 500 тисяч гривень.

Окремо він зобов'язався перед слугами Феміди перерахувати на потреби українського війська 2 мільйони гривень, а також усі судові витрати.

У зв'язку з вище викладеним очевидно, що надалі обіймати посаду міського голови Мамай не має ні морального, ні законного права.

Тож швидше за все він знову складе з себе всі обов'язки й очікуватиме нових виборів, де задобрить лохторат гречкою, цукром і консервами.

Також "Останній Бастіон" нагадує читачам, що незламні воїни Збройних Сил України звернулися до Мамая, аби нагадати про настання неминучої кари за все скоєне ним проти Батьківщини, раніше і тепер.


Нагадаємо, що Спеціалізована антикорупційна прокуратура повідомила про підозру міському голові Полтави Олександру Мамаю у розтраті майна. Йому вручили обвинувальний акт і скерували його до суду.

За версією обвинувачення, міський голова Полтави Олександр Мамай у змові з директоркою комунальної організації «Інститут розвитку міста» Тетяною Татаріною та бухгалтеркою ІРМ Оксаною Шпіньовою влаштували на роботу в підприємство Ольгу Кубай та Валентину Кропивну.

Фактично вони не виконували ніякої роботи на підприємстві, а прибирали та готували їжу за місцями проживання Олександра Мамая та матері його дітей Олени Кнуренко, тобто були домогосподарками.

За це вони отримували заробітну плату від КО «Інститут розвитку міста», а до табелів обліку використання робочого часу вносилися недостовірні відомості.

Таким чином, місцевому бюджету було завдано збитків у сумі 571 862 грн, які були виплачені як зарплатня Кубай та Кропивні.

Як стало відомо з ухвали Вищого антикорупційного суду від 22 лютого 2023 року у кримінальному провадженні № 42021172060000202: Олександр Мамай, Тетяна Татаріна, Оксана Шпіньова, Ольга Кубай та Валентина Кропивка визнали свою вину та підписали угоди про визнання винуватості.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Це перший випадок, коли дитина чинного президента зазнала кримінального переслідування.
15 вересня, 06:35
Блоги
Голова Чернігівського апеляційного суду видає ухвали на обшуки по всій Україні з грубим порушенням правил підслідності, КПК, прав людини
05 вересня, 12:15
Блоги
Тільки Коломойський обере ізолятор СБУ, якщо альтернативою є туристична поїздка до США чи Європи
03 вересня, 15:27
Блоги
Романа Маселко було обрано членом ВРП за квотою Верховної ради України завдяки підтримці ОПЗЖ.
17 серпня, 13:28
Світ
У результаті позову міністерство оборони Австралії може сплатити штраф на суму до 1,5 мільйона доларів за неналежне навчання персоналу.
13 серпня, 10:44
Блоги
Верховна Рада готова розглянути звільнення Романа Маселко з посади члена Вищої ради правосуддя у зв'язку з його недоброчесністю.
10 серпня, 10:07