Рішенням Шмигаля соратник Януковича очолив прифронтовий Миколаївський район

ПОЛІТИКА
25 серпня, 07:01
Рішенням Шмигаля соратник Януковича очолив прифронтовий Миколаївський район
Фото: Facebook

Повномасштабне воєнне вторгнення російських окупаційно-терористичних сил не завада для помилкових кадрових рішень Кабінету міністрів.

Свідченням цього є призначення на посаду голови Миколаївської районної державної адміністрації Миколаївської області колишнього члена Партії Регіонів Олександра Омельчука.

Таку інформацію на своєму Telegram-каналі виклав представник Кабміну у Верховній Раді України Тарас Мельничук, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Місцеві патріоти та громадські активісти обурилися подібним рішенням Шмигаля і пообіцяли привезти до будівлі Миколаївської РДА баки для проведення смітникової люстрації у разі, коли побачать українофоба Омельчука.

Показово, що з 2015 року ексрегіонал засідав у Миколаївській обласній раді від "Опозиційного блоку", просуваючи прокремлівські наративи з високої трибуни.

«Цілком зрозуміло, що про це не розкажуть у телемарафоні хороших новин. Кабмін призначив оцього довбойоба Омельчука главою прифронтового Миколаївського району. В анамнезі персонажа персональна участь у захисті пам'ятника Леніну у 2014-му. Тепер уряд удає, що цього не було. Як і керівництва у місцевих філіях російських колаборантських партій: ПР і "Опоблок". Нафіга росіянам шукати корегувальників-ідіотів, коли можна просто пролобіювати призначення своєї людини, яка буде знати все і про цивільну, і про військову інфраструктуру району? Слів нема», – прокоментував ситуацію відомий журналіст Вахтанг Кіпіані.

Вірогідно, що подібним кроком Зе-влада руками прем'єр-міністра Шмигаля прагне здати Миколаївський район російським окупантам, попри гучні заяви урядовців про "війну до переможного кінця".

Окремо "Останній Бастіон" радить читачам згадати, що кишенькові путінські олігархи отримали доступ до інформації про стан здоров'я мільйонів українців.

Рішенням Шмигаля соратник Януковича очолив прифронтовий Миколаївський район_1
Читайте також:
Опінії
Шлях України до гідності та свободи, до яких ми зробили багато важливих кроків, буде довгим, і цей шлях далеко не закінчений.
25 листопада, 16:19
Опінії
Щоб у вас не було зайвих сумнівів щодо того, що перед 24 лютого Україну свідомо й безвідмовно здавали ворогу.
18 листопада, 14:45
Опінії
Митрополит Онуфрій і його довірена особа лаврський настоятель Павло мусять уже давно покаятися і постати перед судом за зраду.
14 листопада, 19:12
Політика
Один із партійних босів нині забороненого проросійського угруповання "Опозиційна платформа – За життя" радів бомбардуванням Києва.
04 листопада, 08:01
Опінії
Як зрадник Богуслаєв відмивав гроші путіна і до чого тут "Слуга Народу"
29 жовтня, 10:35
Опінії
При Зеленському йшло офіційне постачання обладнання з "МоторСічі" на бойові вертольоти, з яких нас убивали окупанти
26 жовтня, 16:05