Рівно сім років тому проросійські терористи збили Іл-76 неподалік Луганська, українці пам'ятають

ПОЛІТИКА
14 червня, 15:39
Рівно сім років тому проросійські терористи збили Іл-76 неподалік Луганська, українці пам'ятають
Фото: Фейсбук

49 причин пам‘ятати, що Росія – це зло.

14 червня 2014 року, під час війни на сході України, приблизно о 1:00 ночі було збито український Іл-76 неподалік Луганська. Виконавцями були найманці з російської диверсійної групи ПВК «Вагнер».

Як відомо, військово-транспортний літак Іл-76 зі складу 25-ї військово-транспортної авіаційної бригади Повітряних сил ЗСУ летів у складі конвою з трьох літаків до аеропорту «Луганськ».

Літак мав сідати другим, проте під час посадки він був збитий з ПЗРК «Ігла». На борту літака перебувало 40 десантників 25-ї окремої Дніпропетровської повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу. В результаті обстрілу усі вони загинули.

Сьогодні, 14 червня 2021 року, українці вшановують пам'ять українських героїв.

“Щороку українці згадують ті страшні події, коли у 2014 році, на третій тиждень активних бойових дій у зоні АТО, країна зазнала першу масову втрату серед військових. Того рокового дня загинули 40 армійців із 25-ї повітряно-десантної бригади та 9 членів екіпажу”, – йдеться на сторінці у ФБ Оперативно-тактичного угруповання "Схід".

“Цей страшний день назавжди залишиться в наших серцях. Згадка про подвиг володарів неба, їхню мужність та самопожертву надихатиме нас на боротьбу та перемогу, на рішучу відсіч тим, хто все ще намагається принести на українську землю смерть в ім’я імперських амбіцій кремлівських керівників”, – зазначили у штабі ЗСУ.

Військові також поіменно згадали загиблих біля Луганська.

“49 причин пам‘ятати що Росія – це зло. Це сталося 7 років тому. М‘якого неба, хлопці”, – зауважив волонтер Віталій Дейнега.
 

Читайте також:
Урочистий захід на честь одного з будителів української нації другої половини ХІХ століття провели у місті Боярка Київської області.
26 липня, 09:36
У Решетилівській об'єднаній територіальній громаді провели слухання щодо встановлення пам'ятника "Борцям за волю і незалежність України".
22 липня, 12:17
Урочистий захід до дня народження талановитої української поетеси й діячки ОУН провели у стінах Новосанжарської публічної бібліотеки.
21 липня, 13:01
Пам'ятний знак "Борцям за волю і незалежність України" запланували встановити у Решетилівській об'єднаній територіальній громаді.
20 липня, 12:57
Побратими згадують бійців, які загинули на околиці міста Бахмут.
18 липня, 12:48