Родичі полонених захисників України звернулися до Зеленського і Залужного

ВІЙНА
16.10.2023, 19:29
Родичі полонених захисників України звернулися до Зеленського і Залужного
Фото: Еспресо ТБ

16 жовтня на столичному Майдані Незалежності відбувся мітинг родин військовополонених. Учасники просять почути їх і повернути Героїв додому.

Про це з центру Києва повідомив телеканал «Еспресо». Зазначається, що понад сотня українок разом із дітьми вийшли на головну площу країни з єдиною метою — висловити свій біль через повну відсутність інформації щодо доль полонених захисників.

О 12-й годині родичі та близькі полонених рушили на вулицю Банкову, аби передати письмове звернення Володимиру Зеленському та Валерію Залужному. Проте невідомо, чи передала охорона Офісу президента документ адресату.

Раніше подібні акції вже проводилися сім'ями полонених азовців — оборонців Маріуполя і заводу «Азовсталь», однак реакції влади ніхто так і не почув. Дружини із матерями воїнів обіцяють продовжити виходити на пікети до визволення своїх чоловіків.

Водночас слід зауважити, що станом на тепер у російському полоні перебуває мінімум 25 тисяч цивільних і приблизно 5 тисяч військовиків. Усіх їх ворог утримує у нелюдських умовах застосовуючи різного роду тортури та насилля.

Порятунком українських бранців із катівень держави-агресора займаються Головне управління розвідки Міністерства оборони, Служба безпеки та Уповноважений із прав людини Верховної Ради. Очевидно, звернення було спрямувати саме до цих структур.

Читайте також:
Політика
Держаний університет імені Миколи Гоголя став справжнім осердям фіно-угорського руху. Тут відчувається нагальна потреба дезінтеграції РФ.
02 червня, 14:57
Історія
Нащадки борців за волю України часів Другої світової війни пам'ятають, яка ціна заплачена за наше життя. Патріотизм виховується змалечку.
02 червня, 10:24
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57