Родина Чубенків підтримала підрозділ ДУК ПС

ПОЛТАВА
31.07.2023, 16:00
Родина Чубенків підтримала підрозділ ДУК ПС
Фото: Останній Бастіон

Зібрані у рамках благодійної ініціативи батьків Народного Героя України Степана Чубенка кошти спрямують на потреби фронтовиків.

Підрозділ "Вовки Да Вінчі" Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" уже 9 років поспіль несе варту на Східному фронті. Їхня щоденна боротьба проти російських окупантів - неоціненний  внесок у зміцнення національної оборони.

Саме тому родина Чубенків із прифронтового Краматорська, яка волею долі знайшла новий дім у Полтаві, вирішила підтримати наших захисників. Під час презентації поетичної збірки славної пам'яті Степана Чубенка "Я зрозумів сенс життя" примірники дарували тим, хто жертвував гроші на українське військо.

Зібрані від полтавців і від нашої родини кошти ми передаємо підрозділу "Вовки Да Вінчі", – наголосила пані Сталіна Чубенко.

Своєю чергою, наш головний редактор і фронтовик Дмитро Савченко прийняв пожертви та подякував родині Чубенків за вчинок. Степанові батьки максимально вкладаються у наближення нашої спільної перемоги:

Ця героїчна родина, яка виховала такого достойного сина, продовжує підтримувати українське військо, – відзначив Дмитро Савченко.

Ті з вас, хто хоче задонатити на ЗСУ й отримати у подарунок поетичну збірку авторства Степана Чубенка, звертайтеся до матері патріота за посиланням у Facebook.

Автор : Гнап Нерушима
вибір редакції
Читайте також:
Полтава
Тим часом пирятинські депутати, поліцаї, прокурори, судді та чиновники набивають собі кишені. Корупціонери вважають, що «війна все спише».
26 лютого, 19:23
Полтава
На тлі війни вітчизняні державні та комунальні органи самоусунулися від виконання конституційних обов'язків. Розкрадати бюджет не припинили.
25 лютого, 11:15
Полтава
Захід відбувся у приміщенні Гадяцького історико-краєзнавчого музею. Організувала експозицію-продаж юна живописиця Каріна Тренбач.
08 лютого, 06:25
Полтава
З ініціативи доньки українського фронтовика у Великій Багачці проведено благодійний ярмарок і концерт. Присутні підтримали воїнів гривнею.
25 січня, 21:46
Полтава
Поки Гринкевичі опановували мільярди з бюджету, а судді купляли елітні автівки, свідомі українці гарують. У кожного своя перемога.
23 січня, 12:31
Полтава
Поки загарбники спільно із колаборантами нищать культурне надбання українців, у Диканьці триває зовсім інший процес. Там шанують минуле.
21 січня, 08:48