Родині голови СВР РФ Наришкіна вдалося обійти санкції

СВІТ
12 квітня, 16:01
Родині голови СВР РФ Наришкіна вдалося обійти санкції
Фото: Who is Who

Поки головний розвідник ресурсної федерації московії спонукає білоруського диктатора напасти на Україну, його дружина і діти їздять Європою.

Йдеться про Татьяну Сєргєєвну (у дівоцтві Якубчик – прим. ред.), Вєроніку та Ендрю Наришкіних, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Who Is Who: Persona".

Днями дружину підсанкційного голови російської Служби зовнішньої розвідки Сєргєя Наришкіна заскочили французькі папараці у таксі на Авеню Клебер у 16-му окрузі Парижу.

Між іншим, це – найрозкішніший район столиці Франції, де люблять ходити по бутиках перша леді Бріжит Макрон, кіноактор-русофіл Жерар Депардьє та багато інших грошовитих і відомих на весь світ осіб.

Не дарма саме у 16-му окрузі Парижу тулиться громіздке посольство путінської РФ, куди час від часу заїжджає для отримання інструкцій і вказівок від чоловіка Татьяна Наришкіна, де також переховуються їхні діти.

Цікаво дізнатися у спеціальних служб і правоохоронних органів Франції, а яким чином і з чийого дозволу дружина головного російського розвідника так вільно пересувається містом; можливо їй надали якийсь антисанкційний дипломатичний імунітет.

Такі особи як Татьяна Наришкіна мають не розкошувати у Парижі, купуючи дорогі речі за криваву валюту, а сидіти на лаві підсудних у Гаазі за співучасть у геноциді українського народу.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українська і західна громадськість перебільшують роль путінських опричників, заплямованих кров'ю невинних, адже у Кремлі є "сірий кардинал".

Родині голови СВР РФ Наришкіна вдалося обійти санкції_1
Читайте також:
Війна
Московитський пілот «Гавр» на відпочинку в ОАЕ вирішив здатися посольству США.
15:46
Війна
Кремлівська машина брехні продовжує набирати небачених обертів. Після відверто провального кіно про Бучу росіяни взялися за Енергодар.
вчора, 20:05
Економіка
У 2023 році компанії вдалося вийти на прибуток, який, втім, виявився в 5 разів меншим за торішній.
23 вересня, 14:30
Війна
На росії стали маркувати будинки та квартири, де проживають сім'ї окупантів.
23 вересня, 09:35
Війна
Урядовці ресурсної федерації Московїі замовили 230 тисяч посвідчень для сімей загиблих на війні росіян.
19 вересня, 19:04
Світ
Кремлівську лікарню у Москві «окупували» кадировці
18 вересня, 07:15