Російська енергетична інфраструктура вразливіша за українську

ВІЙНА
05.12.2022, 21:36
Російська енергетична інфраструктура вразливіша за українську
Фото: Google

Величезна громіздка неповоротка туша ресурсної федерації московії кишить брудом, нафтою та різношерстними племенами.

Саме тому вона не здатна до оборони, а тільки до підступного агресивного нападу на менші й, на хибну думку Кремля, слабші країни-сусіди.

Про це на своєму публічному Telegram-каналі написав командир добровольчого батальйону "Реванш" Богдан Ходаковський, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, росія не сильна, як прагне подати пропагандистською риторикою власним громадянам і зовнішньому світу, але просто велика, а отже, громіздкість терену від Калінінграда до Владивостока – її Ахіллесова п'ята.

«Погляньте на мапу Євразії, бажано рельєфну, і одразу все стане на свої місця. Росія скрегоче залізом ментівських наручників і пихтить через гнилі тюремні решітки зубів, намагаючись всією своєю вагою роздавити наш сяючий казковий край. У тамтешніх бетонних храмах, що лишилися від червоної імперії, світлі уми нашого народу довго чаклували над чимось загадковим. Довго сумнівалися, придивлялися і здували срібні пилинки.

Тільки й знав народ, що там кують щось витончене і... далекобійне. І тут казочка наближається до кінця, адже, далекобійність – це кульмінація. А знаєте чому? Бо російська енергетична інфраструктура більш вразлива ніж українська! Російська стратегічна військова інфраструктура більш вразлива ніж українська! А найголовніше, у росіян значно істеричніше суспільство, а значить більш вразливе», – зазначив Богдан Ходаковський.

Також командир добровольчого батальйону "Реванш" додав, спроможності України щодня зростають і невдовзі можна буде говорити про ведення бойових дій на терені супротивника.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.

Читайте також:
Світ
Нижня палата канадського парламенту ще минулого року визнала, що дії росії в Україні є геноцидом.
03 лютого, 11:40
Війна
У Дніпрі влучили у багатоповерхівку, під завалами люди
14 січня, 16:36
Війна
На тимчасово окупованих російськими загарбниками й терористами територіях України зріс рівень репресій і геноцидного терору.
13 січня, 16:58
Війна
росіяни намагатимуться вдарити по енергетичній інфраструктурі України
09 січня, 16:13
Війна
У звіті також стверджується, що москва в односторонньому порядку замінила українські телефонні коди
07 січня, 11:58