Схід і Південь України визволимо, а Москву зруйнуємо, – командир батальйону «Реванш»

ВІЙНА
08.08.2022, 07:01
Схід і Південь України визволимо, а Москву зруйнуємо, – командир батальйону «Реванш»

Учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.

Про це на своєму публічному Telegram-каналі повідомив командир добровольчого батальйону "Реванш" Богдан Ходаковський, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, на росіян із лав окупаційно-терористичного контингенту невдовзі очікують неприємні сюрпризи, котрі підготували українські захисники. 

«Весь цей час – 5 місяців війни – ми діяли у форматі добровольчого формування, але сьогодні ми розширюємося та ініціюємо нові набори людей. Адже ми створюємо новий стрілецький батальйон, а також продовжуємо взаємодіяти з рядом частин, де формуємо свої підрозділи з-поміж наших бійців. Також ми відкрили новий рекрутинговий центр, де кожен охочий може пройти базову підготовку і надалі визначитися – чи готовий він іти у військо, а чи слід покращувати свій рівень кваліфікації. Окремо ми ведемо роботу з організації українського підпілля на тимчасово окупованих територіях», – заявив Богдан Ходаковський.

Насамкінець командир добровольчого батальйону "Реванш" додав, що його високомотивовані бійці поставили собі за мету повністю визволити українські Схід та Південь від загарбників.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські десантники показали, як сучасні британські гаубиці нищать російських окупантів на Херсонщині.

Читайте також:
Війна
Водночас ні командування Збройних Сил, ані Сил оборони України поки ніяк не прокоментувало гучну заяву Карельського національного руху.
19 січня, 21:14
Війна
Попри щільні цілодобові вогневі вали та набіги російської орди Східний фронт не просто тримається, але й перетравлює сотні загарбників.
29.11.2022, 08:56
Некролог
25-річний Джонатан Ценґ віддав своє життя у боях на Сході проти російського окупаційно-терористичного контингенту.
07.11.2022, 09:00
Війна
Розгортання московитами повномасштабної війни 24 лютого 2022 року змусило влитися у лави Збройних Сил України тих, хто досі був самостійним.
15.08.2022, 08:54
Опінії
А потім весна заговорила з нами пащами цвинтарних ям. Вона зняла з рукавів наших софтшелок жовті стрічки й обмотала їх чорним скотчем.
15.06.2022, 18:12
Війна
43-річний уродженець Донецька Саїд Ісмагілов склав повноваження муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" заради опору агресії.
11.06.2022, 18:18