Схід і Південь України визволимо, а Москву зруйнуємо, – командир батальйону «Реванш»

ВІЙНА
08 серпня, 07:01
Схід і Південь України визволимо, а Москву зруйнуємо, – командир батальйону «Реванш»

Учасники Революції гідності та Антитерористичної операції на Донбасі об'єдналися у спецпідрозділ, який полюватиме на окупантів у тилу.

Про це на своєму публічному Telegram-каналі повідомив командир добровольчого батальйону "Реванш" Богдан Ходаковський, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

За його словами, на росіян із лав окупаційно-терористичного контингенту невдовзі очікують неприємні сюрпризи, котрі підготували українські захисники. 

«Весь цей час – 5 місяців війни – ми діяли у форматі добровольчого формування, але сьогодні ми розширюємося та ініціюємо нові набори людей. Адже ми створюємо новий стрілецький батальйон, а також продовжуємо взаємодіяти з рядом частин, де формуємо свої підрозділи з-поміж наших бійців. Також ми відкрили новий рекрутинговий центр, де кожен охочий може пройти базову підготовку і надалі визначитися – чи готовий він іти у військо, а чи слід покращувати свій рівень кваліфікації. Окремо ми ведемо роботу з організації українського підпілля на тимчасово окупованих територіях», – заявив Богдан Ходаковський.

Насамкінець командир добровольчого батальйону "Реванш" додав, що його високомотивовані бійці поставили собі за мету повністю визволити українські Схід та Південь від загарбників.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що українські десантники показали, як сучасні британські гаубиці нищать російських окупантів на Херсонщині.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Розгортання московитами повномасштабної війни 24 лютого 2022 року змусило влитися у лави Збройних Сил України тих, хто досі був самостійним.
15 серпня, 08:54
Опінії
А потім весна заговорила з нами пащами цвинтарних ям. Вона зняла з рукавів наших софтшелок жовті стрічки й обмотала їх чорним скотчем.
15 червня, 18:12
Війна
43-річний уродженець Донецька Саїд Ісмагілов склав повноваження муфтія Духовного управління мусульман України "Умма" заради опору агресії.
11 червня, 18:18
Війна
Нещодавно він потрапив під потужний ворожий вогонь, у цьому бою ледь не загинув його товариш
29 травня, 11:45
Війна
Вся українська генерація і минулого, і майбутнього, і нинішнього об'єдналася проти зовнішнього історичного ворога, яким є росія.
24 квітня, 09:37
Війна
Російська тактика ведення агресії виключно терором не зазнала сильних змін, тому захисники України готові гнати ворога звідусіль.
08 квітня, 21:58