Російські неонацисти планують диверсії у країнах Балтії

КРИМІНАЛ
07.12.2022, 18:42
Російські неонацисти планують диверсії у країнах Балтії
Фото: Google

Спецслужбам і правоохоронним органам Естонії, Латвії та Литви варто поставитися серйозно до загрози, якою є тамтешня російська громада.

Адже саме російськомовних жителів країн Балтії планує використати у терористичних і розвідувально-диверсійних атаках незаконне збройне бандугруповання "Русіч".

Про плани неонацистів із РФ написав на своєму Telegram-каналі фаховий військовий аналітик і офіцер Армії оборони Держави Ізраїль (ЦАХАЛ) Іґаль Левін.

Як вдалося з'ясувати, російські терористи, котрі мають реальний бойовий досвід завдяки війні на Донбасі проти України, тепер готуються влаштувати хаос у Таллінні, Ризі та Вільнюсі.

«Не варто дивуватися тому, що російські нацисти з ДШРГ "Русіч" хочуть влаштовувати диверсії у країнах Балтії, називаючи їх у своїй "тимчасовими республіками". Як і в Україні, ці істоти просто хочуть крові цілком мирних жителів цивілізованих країн», – прокоментував ситуацію Іґаль Левін.

Доволі знаково, що вказане бандформування неодноразово було помічено на Сході у звірствах і катуваннях не тільки проти цивільних українців, а й проти наших військовополонених яких зчаста публічно вбивали після відеодопитів.

У зв'язку з цим закликаємо владу трьох балтійських республік поставитися серйозно до закликів ДШРГ "Русіч" і почати перевірку підозрілих осіб із-поміж російськомовної діаспори.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що навіть італійські неофашисти, і ті проти путінського режиму та його експансивного імперського шовінізму.

Російські неонацисти планують диверсії у країнах Балтії_1
Читайте також:
Політика
Міжнародна федерація боротьби допустила росіян з мітингу «Zа мир без нацизма»
15 вересня, 13:45
Війна
Окупанти обстріляли автомобіль гуманітарної організації Road to Relief, який їхав зі Слов’янська в напрямку Бахмуту
10 вересня, 14:20
Війна
Кількість постраждалих зросла майже до 40 осіб
08 вересня, 11:17
Світ
Прийшов час, щоб Пентагон надав Україні ракети великої дальності ATACMS.
07 вересня, 07:26
Кримінал
Російський терорист із незаконного збройного формування "Русич" уже місяць перебуває у комфортних умовах фінляндської тюрми.
26 серпня, 18:45
Війна
Російський бандитсько-чекістський режим пожирає своїх інфернальних дітей. Ватажки терористів-"вагнерівців" уже на концерті Іосіфа Кобзона.
26 серпня, 18:14