Російські неонацисти планують диверсії у країнах Балтії

КРИМІНАЛ
07.12.2022, 18:42
Російські неонацисти планують диверсії у країнах Балтії
Фото: Google

Спецслужбам і правоохоронним органам Естонії, Латвії та Литви варто поставитися серйозно до загрози, якою є тамтешня російська громада.

Адже саме російськомовних жителів країн Балтії планує використати у терористичних і розвідувально-диверсійних атаках незаконне збройне бандугруповання "Русіч".

Про плани неонацистів із РФ написав на своєму Telegram-каналі фаховий військовий аналітик і офіцер Армії оборони Держави Ізраїль (ЦАХАЛ) Іґаль Левін.

Як вдалося з'ясувати, російські терористи, котрі мають реальний бойовий досвід завдяки війні на Донбасі проти України, тепер готуються влаштувати хаос у Таллінні, Ризі та Вільнюсі.

«Не варто дивуватися тому, що російські нацисти з ДШРГ "Русіч" хочуть влаштовувати диверсії у країнах Балтії, називаючи їх у своїй "тимчасовими республіками". Як і в Україні, ці істоти просто хочуть крові цілком мирних жителів цивілізованих країн», – прокоментував ситуацію Іґаль Левін.

Доволі знаково, що вказане бандформування неодноразово було помічено на Сході у звірствах і катуваннях не тільки проти цивільних українців, а й проти наших військовополонених яких зчаста публічно вбивали після відеодопитів.

У зв'язку з цим закликаємо владу трьох балтійських республік поставитися серйозно до закликів ДШРГ "Русіч" і почати перевірку підозрілих осіб із-поміж російськомовної діаспори.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що навіть італійські неофашисти, і ті проти путінського режиму та його експансивного імперського шовінізму.

Російські неонацисти планують диверсії у країнах Балтії_1
Читайте також:
Світ
У відповідь на ракетну провокацію угруповання ХАМАС, бойовики ЦАХАЛ завдали удару по табору біженців. Поселення Рафах у вогні й крові.
28 травня, 12:23
Війна
Пов'язані з підпалами провокації мають на меті викликати суспільну паніку.
18 травня, 09:34
Світ
Єврейсько-баптистське лобі все більше зосереджується на близькосхідному питанні. Ізраїль у пріоритеті для США, а Україна — вже ні.
14 травня, 21:58
Війна
Серію вибухів і отруєнь у Європі координували за допомогою сім’ї російських шпигунів-нелегалів із чеським громадянством.
30 квітня, 11:39
Світ
США можуть вперше запровадити санкції проти підрозділу ЦАХАЛу
22 квітня, 09:25
Війна
Спершу ви чуєте далеке й огидне дзижчання, яке перетворюється на плач і прохання про допомогу. А за кілька хвилин настає смерть.
19 квітня, 13:47