"Аш-Шабаб", "Боко харам", "Хайят Тахрір аш-Шам", "Талібан" і ПВК "Вагнера"

СВІТ
03.12.2022, 09:15
"Аш-Шабаб", "Боко харам", "Хайят Тахрір аш-Шам", "Талібан" і ПВК "Вагнера"

США включили ПВК "Вагнер" до списку організацій, що викликають занепокоєння

США внесли приватну військову компанію "Вагнер" до списку організацій, які викликають занепокоєння у сфері свободи віросповідання.

Про це заявив державний секретар США Ентоні Блінкен, передає медіа агенція "Останній Бастіон" з посиланням на заяву державного секретаря США Ентоні Блінкена.

"Я призначаю угруповання "Аш-Шабаб", "Боко харам", "Хайят Тахрір аш-Шам", хуситів, радикальний рух "Талібан" і "Вагнер", ґрунтуючись на її діях у ЦАР, структурами, що викликають особливе занепокоєння", - йдеться у письмовій заяві Блінкена.

Крім того, Блінкен вкотре вніс М'янму, Китай, Іран, КНДР, Пакистан, росію, Саудівську Аравію, Таджикистан, Туркменістан та Еритрею до списку країн, які викликають особливе занепокоєння в рамках "Закону про міжнародну релігійну свободу" від 1998 року.

Держдепартамент США вважає, що їхня влада причетна або допускає вчинення особливо серйозних порушень свободи віросповідання. До переліку також потрапили Куба та Нікарагуа.

Крім цього, Держдепартамент вніс до спеціального контрольного списку держав, уряди яких несуть відповідальність за серйозні порушення свободи віросповідання, Алжир, ЦАР, Коморські острови та В'єтнам.

Читайте також:
Війна
На «чорному континенті» набирає обертів рекрутинг найманців у лави російської армії. Вочевидь свого «гарматного м'яса» агресору бракує.
05 лютого, 08:34
Війна
У Тверській області московії впав літак, який належить прігожину
23.08.2023, 20:00
Світ
Вважається, що державна адміністрація Нігеру, яка відкинула колишню колонізаторську Францію, повернулася обличчям до росії.
06.08.2023, 09:31
Війна
"Вагнерівці" продовжують прибувати до Білорусі, - Пентагон
21.07.2023, 09:14
Війна
У таборі можуть розмістити понад вісім тисяч бойовиків ПВК «Вагнера»
01.07.2023, 06:21
Війна
Нові завербовані найманці підписують контракти з ПВК "Вагнер", а не з Міністерством нападу московії
30.06.2023, 09:24