Навіть італійські неофашисти, і ті проти путінського режиму, – доктор наук Василина Орлова

СВІТ
01.11.2022, 17:00
Навіть італійські неофашисти, і ті проти путінського режиму, – доктор наук Василина Орлова
Фото: Telegram

Мільйони вкладених в європейських радикалів брудних кремлівських газо- і нафтодоларів не допомогли РФ сформувати антиукраїнську коаліцію.

Такою думкою на своєму публічному Telegram-каналі поділилася фаховий антрополог (PhD) із Техаського Університету в Остіні Василина Орлова, передає медіаагенції "Останній Бастіон".

Науковець, яка дослідила глибинну сутність рашизму, стверджує, що надії російської деспотії на те, що в Європі до влади прийдуть прокремлівські фашистські уряди, і все чарівним чином зміниться не на користь України, залишаються марними сподіваннями.

«Будьмо чесними, нині в Італії дійсно прийшли до влади прав на чолі із Джорджію Мелоні: традиційні цінності, сім'я, проти ЛҐБТ, проти ненависних і Владіміру Путіну "батько 1 та батько 2" та інше "сороміцтво". Гарного мало. А проте, сама Мелоні постійно твітить Володимиру Зеленському слова підтримки. Вона пообіцяла військову допомогу Києву. Висловилася проти шантажу Москви. Мелоні це частина повороту до правих ідеологій у світі, проте, європейські праві фашизм російського світу не підтримуватимуть. Можливо, тут набувають чинності якісь додаткові контексти, наприклад, їм не подобається російська азійщина, оскільки за всього правого радикалізму вони залишаються європейцями», – зазначила Василина Орлова.

Водночас фаховий антрополог із Техаського Університету в Остіні додає, російська пропаганда настільки остогидла європейцям, що навіть крайні праві відвертаються від підтримки Кремля.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що естонські націоналісти стають на проросійську позицію і все рішучіше починають очорнювати Україну.

Читайте також:
Політика
Наше покоління залужило на появу якісно нової України. Дійсно заслужило – кров'ю, потом і власними життями, втраченими у борні за волю.
27 січня, 15:58
Політика
Саме зараз час Києву висунути ультиматум Москві. У разі, якщо РФ не поверне тимчасово окуповані землі, Україна продемонструє всю рішучість.
23 січня, 16:09
Політика
Парадигма будь-якої імперії формується завдяки прагненню об'єднання необмеженої кількості народів і земель силою універсальної влади.
21 січня, 20:00
Війна
Для деокупації півострова Силам оборони України слід спершу вийти на адміністративну межу з ним. Сухопутний коридор теж потребує ліквідації.
21 січня, 16:48
Політика
Майже рік триває широкомасштабна російська агресія, яка докорінно трансформувала тих, хто волів домовлятися з Кремлем: ЄС, НАТО і США.
20 січня, 07:48
Політика
Європейський парламент проголосував 19 січня 2023 року за початок роботи зі створення трибуналу для ініціаторів агресії проти України.
19 січня, 20:03