Російські окупанти декомунізують каскад ГЕС в Україні, – Володимир Омелян

ВІЙНА
29.04.2023, 19:23
Російські окупанти декомунізують каскад ГЕС в Україні, – Володимир Омелян
Фото: Twitter

Спроба окупантів завдати як найбільше шкоди нашому довкіллю може зіграти злий жарт із продовжувачами справи Лєніна-Сталіна.

Таку думку у соціальній мережі "Twitter" висловив колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Політик переконаний, наша найбільша річка і головна водна артерія давно страждала від забруднення й застоювання через споруджений каскад гребель у совєцьку добу, який негативно впливає на Дніпро.

Однак тепер, коли російські загарбники тимчасово хазяйнують на Півдні з метою завдати Україні непоправних збитків, імовірно, змінять усталену ситуацію, не усвідомлюючи наслідків для природи.

«Руйнування Кремлем гребель на Дніпрі, Каховську ГЕС, що на відео, може завершитися тим, що річка повернеться у природні береги. І зниклі штучні моря, які наплодив Сталін, не питаючи українців – повернуть нам історичні землі. Символічно. Кремль нищить і чуже, і створене ним же», – зауважив Володимир Омелян.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що московити вирішили повернути річку Дон у зворотному напрямку, плануючи висушити Азовське море.

Читайте також:
Кримінал
Порушники природоохоронного законодавства продовжують виловлювати червонокнижну рибу. Загальні збитки державі склали понад 15 000 гривень.
28.08.2024, 12:36
Війна
Звання «Героя росії», яке Кремль урочисто вручив Андрію Деркачу, - це не лише медаль російському агенту.
12:26
Війна
У ЗМІ з’явилася оновлена версія мирного плану Трампа, переданого українській стороні.
11:05
Війна
Європа не знає, як зупинити війну в Україні без допомоги США.
09:39