Російські окупанти декомунізують каскад ГЕС в Україні, – Володимир Омелян

ВІЙНА
29.04.2023, 19:23
Російські окупанти декомунізують каскад ГЕС в Україні, – Володимир Омелян
Фото: Twitter

Спроба окупантів завдати як найбільше шкоди нашому довкіллю може зіграти злий жарт із продовжувачами справи Лєніна-Сталіна.

Таку думку у соціальній мережі "Twitter" висловив колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Політик переконаний, наша найбільша річка і головна водна артерія давно страждала від забруднення й застоювання через споруджений каскад гребель у совєцьку добу, який негативно впливає на Дніпро.

Однак тепер, коли російські загарбники тимчасово хазяйнують на Півдні з метою завдати Україні непоправних збитків, імовірно, змінять усталену ситуацію, не усвідомлюючи наслідків для природи.

«Руйнування Кремлем гребель на Дніпрі, Каховську ГЕС, що на відео, може завершитися тим, що річка повернеться у природні береги. І зниклі штучні моря, які наплодив Сталін, не питаючи українців – повернуть нам історичні землі. Символічно. Кремль нищить і чуже, і створене ним же», – зауважив Володимир Омелян.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що московити вирішили повернути річку Дон у зворотному напрямку, плануючи висушити Азовське море.

Читайте також:
Війна
Байден заявив, що не планує змінювати свою політику.
вчора, 20:33
Війна
Члени НАТО досі не змогли дійти консенсусу з приводу взяття зобов'язань щодо щорічної фінансової допомоги Україні.
14 червня, 17:17
Війна
ЗСУ отримають системи ППО IRIS-T, системи HIMARS та бронетехніку
14 червня, 16:22
Війна
2014 року у ніч проти 14 червня у небі над Луганськом російські окупанти збили військовий транспортний літак. Це був український Іл-76.
14 червня, 12:00
Війна
За ці ж кошти можна було захистити значно більше територій.
14 червня, 09:29
Війна
Кремлівський бункерний дід має понести відповідальність за скоєні ним та його ордою злочини. Голодомор українців Маріуполя — один із них.
14 червня, 06:01