Російські окупанти декомунізують каскад ГЕС в Україні, – Володимир Омелян

ВІЙНА
29 квітня, 19:23
Російські окупанти декомунізують каскад ГЕС в Україні, – Володимир Омелян
Фото: Twitter

Спроба окупантів завдати як найбільше шкоди нашому довкіллю може зіграти злий жарт із продовжувачами справи Лєніна-Сталіна.

Таку думку у соціальній мережі "Twitter" висловив колишній міністр інфраструктури України Володимир Омелян, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Політик переконаний, наша найбільша річка і головна водна артерія давно страждала від забруднення й застоювання через споруджений каскад гребель у совєцьку добу, який негативно впливає на Дніпро.

Однак тепер, коли російські загарбники тимчасово хазяйнують на Півдні з метою завдати Україні непоправних збитків, імовірно, змінять усталену ситуацію, не усвідомлюючи наслідків для природи.

«Руйнування Кремлем гребель на Дніпрі, Каховську ГЕС, що на відео, може завершитися тим, що річка повернеться у природні береги. І зниклі штучні моря, які наплодив Сталін, не питаючи українців – повернуть нам історичні землі. Символічно. Кремль нищить і чуже, і створене ним же», – зауважив Володимир Омелян.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що московити вирішили повернути річку Дон у зворотному напрямку, плануючи висушити Азовське море.

Читайте також:
Війна
Наші полеглі Герої не хочуть, щоби ми сиділи та плакали. Вони хочуть, щоби ми перемогли та святкували перемогу разом, згадуючи їхній Чин.
вчора, 18:13
Війна
Розуміючи провал в інформаційно-пропагандистській площині загарбники вдаються до обмеження решток свобод. Слова тепер під забороною.
вчора, 16:31
Війна
Ракети ATACMS та інші будуть. Але тоді і у тій кількості, як вирішать наші союзники, виходячи з власних стратегічних інтересів.
вчора, 14:42
Війна
Влада Курська зранку заявила про атаку безпілотника на адміністративну будівлю.
вчора, 12:35
Війна
Московити грабують музеї тимчасово окупованого Севастополя
вчора, 08:30
Війна
Зараз є унікальна можливість прибрати всі міни сповільненої дії. Ті самі, які Росія заклала на постімперському просторі.
23 вересня, 21:54