Окупанти планують висушити Азовське море

ВІЙНА
27 квітня, 20:05
Окупанти планують висушити Азовське море
Фото: Google

Російські загарбники не припиняють дивувати, слідуючи настановам і наказам свого схибленого на відтворенні СССР бункерного діда у Кремлі.

На цей раз московити вирішили повернути річку Дон у зворотному напрямку, передає медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на радника міського голови Маріуполя Петра Андрющенка.

За його словами, у планах окупантів, якими вони не цураються хизуватися на люди, – спорудити водогін від Ростова-на-Дону до Горлівки, що неодмінно спричинить природні зміни в Азовському басейні.

«Судячи з викладеного, росіяни вирішили "повернути Дон вспять", про наслідки, як завжди, скромно мовчать. Однак, екологічні наслідки для Азову точно будуть. Такий канал має зменшити ще більше потрапляння прісної води в Азовське море.

Враховуючи, що Дон – найбільша річка, що наповнює Азовське море прісною водою, зменшення її кількості може погіршити і так критичний стан солонізації. Так не просто медузи заведуться. тут купа флори та фауни зникне назавжди.  Росіяни однозначно загрались у Бога», – прокоментував ситуацію ПетроАндрющенко.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на Росії депутати здають в оренду Волгу, адже треба хоч якось набивати готівкою воєнний бюджет країни-агресорки.

Окупанти планують висушити Азовське море_1
Читайте також:
Світ
США викачують стільки підземних вод , що земля починає розколюватися в південно-західних частинах країни на милі поспіль.
12 вересня, 13:22
Світ
Сотні жителів Південної Кореї протестують проти плану Японії викидати ядерні стічні води в океан.
13 серпня, 09:11
Світ
Нарешті з акваторії охопленого пекельною спекою Егейського моря стали надходити позитивні, а не тривожні звістки.
05 серпня, 20:00
Життя
Головні винуватці — пестициди та добрива.
07 червня, 13:42
Життя
Понад половина від усіх озер світу зменшилися від початку 1990-х років на понад 53% через інтенсивну індустріалізацію та агробізнес.
19 травня, 21:02
Життя
Це може досить суттєво змінити моделі забруднення повітря
08 квітня, 13:23