Російські окупанти поповнюються боєприпасами з арсеналів Білорусі

ВІЙНА
24 червня, 21:45
Російські окупанти поповнюються боєприпасами з арсеналів Білорусі
Фото: Telegram

З окупованої ресурсною федерацією території Республіки Білорусь почали масово вивозити снаряди, порох та інші вибухові матеріали до Москви.

Відповідні світлини з однієї зі станцій неподалік Мінська виклали в анонімному Telegram-каналі представники незалежної Спільноти залізничників Білорусі.

Повідомляється, що на цю мить процес завантаження озброєння триває на багатьох великих артилерійських базах; роботи виконують військовослужбовці армії Олександра Лукашенка.

«За нашими даними, у військовій частині №67878 (46-й арсенал) у населеному пункті Бронна Гора, солдати вже завантажили у вагони боєкомплекти ракет і артилерійських снарядів. Кількість боєприпасів настільки велика, що завантаження самотужки організувати не можуть, відряджають військовослужбовців з інших підрозділів на допомогу», – прокоментували ситуацію у Спільноті залізничників Білорусі.

Фактично, вищевикладене свідчить про опосередковану нестачу боєприпасів на складах у самій ресурсній федерації, або ж про застарілість власне російських (а може ще совєцьких – прим. ред.) снарядів і ракет.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Польща може, але поки не планує закривати небо над західними областями України.

Читайте також:
Війна
Ще чотири САУ будуть поставлені найближчим часом.
14 серпня, 12:37
Світ
Ракета Cakir, має радіус дії понад 150 кілометрів
14 серпня, 10:25
Війна
Також Україна отримає значну кількість ракет для РСЗВ
11 серпня, 10:13
Війна
Українські морські піхотинці отримали першу партію з 50 броньованих машин Kirpi турецького виробництва.
09 серпня, 16:34
Світ
Угода стосуватиметься закупівлі урядом Німеччини винищувачів F-35, а також боєприпасів та обладнання для них
29 липня, 12:29