Російські окупанти продовжують набивати кишені від продажу сахалінської нафти

ЕКОНОМІКА
22.08.2024, 08:27
Російські окупанти продовжують набивати кишені від продажу сахалінської нафти
Фото: Bloomberg

Кремль і наближені до нього олігархи виснажують колишній японський острів. «Чорне золото» із Сахаліну потрапляє на світовий ринок.

Впливове американське видання Bloomberg сповістило, що російський експорт нафти зберігає спадний тренд на тлі консервації рівня постачання сахалінських вуглеводнів. Журналісти заявили, що обсяг морських перевезень продовжує неухильно знижуватися.

На тижні, що завершився 18 серпня, середній майже місячний обсяг експорту сирої нафти знизився на 25 000 барелів на день порівняно із попереднім періодом. Тижневі постачання, які набагато мінливіші, впали на 360 000 барелів на день, — це майже на 500 000 барелів на день нижче за квітневий максимум.

Власне, поки постачання «чорного золота» на тихоокеанський термінал Козьміно зростають, потоки з двох проєктів поблизу острова Сахалін сповільнилися: від початку липня було експортовано 11 партій нафти марки «Sokol» порівняно із 13 за два попередні 7-тижневі періоди. Проєкт «Сахалін-2» хоч і продовжує видобуток, але вже не є таким прибутковим, як досі.

Як і годиться, медіаагенція «Останній Бастіон» закликає читачів пам'ятати про те, що шведи пропонують закрити Балтійську шпарину для російських танкерів. «Кров військової машини» РФ — це морський експорт нафти.

Російські окупанти продовжують набивати кишені від продажу сахалінської нафти_1
вибір редакції
Читайте також:
Політика
Падіння цін відкрило обхід санкцій
12 квітня, 11:51
Політика
Стало відомо, що низка мільярдерів вирішила залишити «рідну гавань». Певно ресурсна федерація московії втратила для них свою привабливість.
06 квітня, 19:52
Світ
Тель-Авів остаточно скинув маски, протягнувши руку допомогу Москві. Сіоністи всього світу єднаються під стягом диктатури й геноциду.
03 квітня, 14:55
Економіка
Газовий монополіст ресурсної федерації московії не зміг цілковито пристосуватися до санкцій. Тиск обмежень б'є по улюбленій компанії путіна.
14 березня, 06:01
Політика
Купівля російського викопного палива, безсумнівно, схожа на надсилання фінансової допомоги кремлю та сприяння його вторгненню.
24 лютого, 11:51
Економіка
Для Європейської спілки постала нова дилема, цього разу щодо добрив. Ресурсна федерація московії має майже монопольне становище на ринку.
02 лютого, 10:34