Російські окупанти скидають на позиції ЗСУ «розумні міни»

ВІЙНА
16 липня, 08:27
Російські окупанти скидають на позиції ЗСУ «розумні міни»

Дивні кулі чорного кольору, схожі на старовинні гарматні ядра, множаться в українських полях. Ворог закидає шанці невідомими засобами.

Такі відомості зі Східного фронту надав доброволець 24-го Окремого штурмового батальйону «Айдар» 53-ї Окремої механізованої бригади Станіслав Бунятов на позивний «Осмáн». З його слів, ворог масово застосовує вказані технології.

Українські захисники іменують прилад не інакше як «Сфера». Вона оснащена передавачем, кількома якісними камерами-фіксаторами й записувачами звуку, допомагаючи окупантам вираховувати положення наших воїнів навіть у захищених від дронів-розвідників місцях.

«Якщо що, то на фото — засіб спостереження «Сфера», але аж ніяк не міна. Працює автономно 50 хвилин, скидають для розвідки безпосередньо перед штурмом, передає звук та відео на 360°. Сміливо розстрілюйте, але не розбирайте, може бути замінована малим зарядом, який дає алергічну реакцію на пальці та обличчя», — прокоментував ситуацію на полі бою Станіслав Бунятов.

Рівночасно медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує своїм читачам про те, що ворог не просто має ресурси, а й успішно використовує їх проти України. Якщо ми не позбавимо росіян засобів для ведення війни, достатнього обсягу грошей, виробничих потужностей, обладнання тощо, — буде катастрофа.

Читайте також:
Світ
Транспортний засіб рухається трубою із розрідженим повітрям. На першому етапі потяг розвинув швидкість до 30 кілометрів за 1 годину.
15 вересня, 08:18
Опінії
Досвід українських військових показує, що це цілком реальна задача.
12 вересня, 10:02
Опінії
Будь-який симулякр – це віртуальний об'єкт. Але не усіляка віртуальність – є симулякром.
24 серпня, 18:15
Опінії
Штучний інтелект – це технологія, а долю технології визначають люди
19 серпня, 18:33
Життя
Дослідники прагнуть розкриття потенціалу автоматизованої розробки моделей. Фактично, мова про інноваційний прогрес, який не спинити.
14 серпня, 21:46
Світ
Компанія, яка належить мільярдеру Ілону Маск, успішно провела вживлення свого чіпа у мозок другого пацієнта.
05 серпня, 15:33