Російські ракети на Яворівський полігон навів ветеран КДБ СРСР

КРИМІНАЛ
16.06.2023, 20:42
Російські ракети на Яворівський полігон навів ветеран КДБ СРСР
Фото: Останній Бастіон

Шанувальники "великої" російської культури, борці за збереження "язика" і традицій завжди у перших лавах колаборантів і зрадників.

Красномовним прикладом слугує випадок із 72-річним львів'янином Олександром Косторним, повідомляє медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на громадського діяча Богдана-Олега Горобчука.

Днями він побував на судовому засіданні, де вищезгаданого літнього чоловіка і за сумісництвом досвідченого гебіста зі стажем прокуратура намагається притягнути до кримінальної відповідальності.

З'ясувалося, вся проблема у тому, що згідно з матеріалами слідства пан Косторний винен у цілеспрямованому наведенні російських ракет на стратегічний військовий об'єкт в Яворові.

«Що із рилами, пушкіністи? Галицький районний суд міста Львова дослідив повідомлення, які колишній КДБіст Олександр Косторний надсилав співробітнику ФСБ РФ. За версією обвинувачення, 4 березня минулого року 72-річний львів'янин надіслав представникам Росії карту Яворівського полігону з даними про розташування військовослужбовців і техніки ЗСУ.

А вже 13 березня росіяни обстріляли полігон ракетами, внаслідок чого загинула 61 людина і більше сотні було поранено. Косторного звинуватили у державній зраді. Йому загрожує до 15 років в'язниці. На сьогодні також з'ясувалося, що Косторний очолює "Російське товариство імені А. Пушкіна", має багато знайомих у Росії та на окупованій території України.

Неодноразово у Львові він організовував заходи, спрямовані на створення видимості російської присутності в місті й загалом просування російської культури в Україні. Й тут є одне але... як то кажуть, колишніх КДБістів не існує. От Косторний це і продемонстрував», – зазначив Богдан-Олег Горобчук.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", у Міжнародному суді ООН, який знаходиться у Гаазі, почалися публічні слухання у справи "Україна проти Росії".

вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Вже краще на Прозорро все викласти. І добровільно здатися путіну.
02 лютого, 10:13
Опінії
Війна нікому нічого не спише. Тому у відставку має піти весь уряд за провальну політику у всіх сферах нашого життя.
20.12.2023, 07:09
Війна
Російські солдати, які воюють на боці України проти окупаційно-терористичного контингенту рф, знищили офіцера ФСБ. На Луб'янці паніка.
10.11.2023, 14:32
Кримінал
Народна депутатка із фракції "Слуга народу" навмисно викладає кадри із бойовою технікою наших захисників на одному з відтинків фронту.
12.06.2023, 16:00
Опінії
Боротьба проти диверсантів – дуже тяжка робота. Росіяни це знають, тому продовжують відвертати нашу увагу від Сходу і Півдня.
29.05.2023, 20:41
Війна
Країна-агресор продовжує пожинати плоди химерних дій свого вищого військово-політичного керівництва на чолі з кремлівським бункерним щуром.
10.05.2023, 20:33