Російські силовики читатимуть листування населення без рішення суду

КРИМІНАЛ
16 серпня, 18:35
Російські силовики читатимуть листування населення без рішення суду
Фото: Google

Всі ті росіяни, котрі хотіли повернутися у Совєцький Союз, нарешті мають цю можливість, адже РФ як держава стрімко деградує.

Красномовним свідченням стали поправки до переліку "заходів", закріпленого у федеральному законі "Про оперативно-розшукову діяльність", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Пресслужба міністерства внутрішніх прав Росії виклало обов'язковий для ухвалення депутатами Державної Думи законопроєкт, який розширить процедуру вилучення даних із пристроїв громадян.

Фактично, силові органи ресурсної федерації московії на чолі з міністром-пішаком Кремля Владіміром Колокольцевим позбавляють росіян юридичного права на таємницю листування.

Запропоноване вертухаями формулювання про «ретельне вивчення предметів і документів» доповнять положенням про «перегляд інформації, у тому числі у технологічних системах її передачі», включаючи інтернет.

У пояснювальній записці пресслужба МВС РФ вказала, що планується законодавчо закріпити право на «оперативне розслідування відомостей» на будь-яких пристроях росіян, «у тому числі у режимі реального часу».

Завдяки цим поправкам підлеглі головного російського мента Колокольцева відстежуватимуть і переглядатимуть повідомлення жителів РФ без відповідного рішення суду, обходячи закріплену у Конституції статтю про таємницю листування.

Натомість медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, як "слуги" Зеленського-Єрмака-Татарова насаджують в Україні путінізм і цензуру на тлі війни.

Читайте також:
Світ
Для того, щоби висмоктувати ресурси зі США, сіоністський режим створив цілу агентурну мережу. Її учасники тиснуть на чиновників і політиків.
28 листопада, 21:49
Політика
Кіоскерам і комедіантам з Банкової чхати на українську націю й українську державу. Їм важливі політичні рейтинги та хрускіт валюти у кишені.
27 листопада, 16:23
Світ
Сіоністський режим не обирає національності своїх жертв. Для нього і палестинці, і євреї однаково підходять на роль жертви терору.
06 листопада, 14:37
Світ
Свого першого росіянина він побив раніше за батька, у 15 років. Певно далі тільки вбивство, яке спланує сам Рамзан Ахматович.
05 листопада, 08:42
Політика
Мета голови президентської партії "Слуга народу" вельми утилітарна: прикрити свою брехню і корупційну змову з керівництвом НАЗК.
14 вересня, 18:56
Кримінал
По відновленню державної самостійності у 1991 році правоохоронні органи не були створені наново, як у країнах Балтії, а лише "реформовані".
02 вересня, 20:03