Російські загарбники знищили музей командувача УПА Шухевича

ВІЙНА
01 січня, 13:34
Російські загарбники знищили музей командувача УПА Шухевича

За попередніми даними жертв і постраждалих немає. Рятувальники змогли локалізувати та невдовзі ліквідувати займання на околиці Львова.

Невтішні кадри з місця нальоту російських дронів-камікадзе іранського виробництва виклала пресслужба Державної служби України з надзвичайних ситуацій. Зазначається, що у новорічну ніч та вранці 1 січня ворог завдав повітряних ударів безпілотниками по Львову та Дублянах.

Внаслідок російської атаки зайнялися будівлі. Поки що, за офіційною версією, уламки збитого БПЛА впали на музей Романа Шухевича та знищили його повністю; на жаль, відновленню споруда вже не підлягає.

«У день народження Степана Бандери москалі повністю знищили музей генерал-хорунжого Української Повстанчої Армії Романа Шухевича на Білогорщі. Це дикунське варварство», — прокоментував трагедію Львівський міський голова Андрій Садовий.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що проти 1 січня російські окупанти атакували дронами-камікадзе Одещину, Херсонщину, Львівщину, Київщину та Запоріжжя. Повітряні сили Збройних Сил України відзвітували про знищення 87 ворожих цілей із 90 запущених.

Російські загарбники знищили музей командувача УПА Шухевича_1
Читайте також:
Війна
Старі-«добрі» практики більшовицьких бузувірів досі панують у лавах війська РФ. Кожен захоплений у полон українець зазнає нелюдських тортур.
27 березня, 20:54
Політика
Однією із головних загроз міжнародній безпеці завжди були спеціальні (каральні) служби Кремля. Незалежно від назви їхня методика стабільна.
26 березня, 06:00
Війна
Ворог не здатен зупинити просування загонів РДК і ЛСР на нібито своїй території, що вже казати про нове вторгнення з Білгородщини й Курщини.
21 березня, 06:02
Війна
Масштабна гуманітарна криза, викликана війною Ізраїля у Ґазі, загрожує всьому регіону. Діти страждають на гостре недоїдання і зневоднення.
19 березня, 06:00
Світ
Чинний окупаційно-терористичний режим Ізраїля хоче завдати «остаточного удару» по південній частині смуги Ґази. Палестинці у небезпеці.
17 березня, 16:31
Кримінал
Російські загарбники продовжують хизуватися терором і репресіями українців. Забаганки кремлівського бункерного діда для них понад усе.
03 березня, 10:26