Російський флот посилюється в акваторії Азовського моря

ВІЙНА
22.02.2022, 10:24
Російський флот посилюється в акваторії Азовського моря
Фото: google

Серйозну загрозу становить ракетні кораблі, які озброєні крилатими ракетами

В Азовське море зайшла ціла ескадра військових кораблів, серед яких великі десантні та ракетні катери.

Угруповання здатне на сьогодні у досить короткі терміни та одночасно здійснювати десантування до 3000 осіб особового складу.

Це малий протичовновий корабель «Ейск», патрульний корабель «Павел Державін», великий десантний корабель «Новочеркасск», «Цезарь Куников», «Саратов» та ракетний катер « Набережні Челни».

І хоч нових перекриттів морських районів Азовського моря не було, закритих ділянок достатньо для всіляких провокацій, які Росія вже намагається створити.

Десантні кораблі мають невелику осадку, і їх легко можна застосувати на мілкому Азові. А ракетний катер озброєний крилатими ракетами "Калібр" із великою дальністю ураження. Свого часу саме ними московити обстрілювали Сирію аж із Каспійського моря.

Серйозну загрозу становить саме ракетні кораблі, які озброєні крилатими ракетами «Калібр».

Вони можуть бути застосовані по всій території материкової України, радіус ураження цілі привішує 500 км.

За діями кораблів у морі та за сухопутними коридорами ще пильніше стежать українські військові.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Рух опору фіксує чергове постачання вантажів"подвійного призначення" у загарбаному росіянами порту приазовської перлини України.
23.03.2023, 20:52
Економіка
Берегові радіостанції є надійним зв’язком
13.12.2021, 10:43
Війна
Московити впритул дійшлі західної адміністративної межі Донецької області. Перед ними вже відкривається широкий плацдарм аж до Павлограда.
вчора, 20:37
Війна
В одному з київських ТЦК стався бунт мобілізованих. Відео інциденту з’явилося в інтернеті.
вчора, 10:00
Війна
ЗСУ їх використовували для відбиття атак російських безпілотників.
вчора, 09:00
Війна
Уродженці Полтавщини у лавах Національної гвардії України нині стоять на варті Запоріжжя. З-поміж них і сержант Антон Тотохін.
вчора, 08:21