Російський інфотерор в окупованих областях посилився, – РНБО

ПОЛІТИКА
21.10.2022, 19:45
Російський інфотерор в окупованих областях посилився, – РНБО

Примушення Силами оборони України російського окупаційно-терористичного контингенту до відступу обертається панічною агонією.

У зв'язку з цим виконавці забаганок путінського режиму вдаються до нової масштабної хвилі дезінформаційної та маніпулятивно-пропагандистської кампанії.

Такі відомості у Facebook виклали фахівці Центру протидії дезінформації при Раді національної безпеки та оборони України, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

На тепер у Мелітополі Запорізької області окупанти використовують дітей для фільмування пропагандистських роликів, в яких "молоді єдинороси" ходять крамницями міста і перевіряють, аби ціни на продукти були виставлені у рублях.

У Станиці Луганській окупанти примусово взяли на військовий облік за російським законодавством працівників комунальних служб, а також зімітували медогляд, за результатами якого всі мобілізовані виявилися придатними до служби.

Водночас на Херсонщині росіяни взялися лякати підривом греблі Каховської гідроелектростанції та великою повінню, а тому намагаються вивезти якомога більше українців у депресивні регіони РФ.

У Маріупольському районі Донецької області після демонтажу пам'ятника Жертвам Голодоморі колаборанти та їхні кремлівські куратори публічно анонсували знищення ще 20 пам'яток як антиросійських (йдеться про меморіали Героям Української Армії, добровольцям АТО/ООС і статую Василю Стусу – прим. ред.).

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", наша відповідь на російський терор – згуртованість і мілітаризація цілої української нації!

Читайте також:
Політика
Відомий у публічному просторі американський дослідник політичних маніпуляцій з Інституту Катона став рублевим пропагандистом Кремля.
15 січня, 17:21
Політика
Навальний, Ходорковський, Собчак, Каспаров, Пономарьов... Що об'єднує ці відомі на весь світ прізвища "хороших русскіх"?
06 січня, 20:59
Світ
Наперекір позірній підтримці України фінляндське суспільство досі позитивно налаштовано до нашого спільного ворога зі Сходу.
20.12.2022, 09:16
Війна
Будь-яке бравурне белькотіння з вуст Сєргєя Шойгу чи Сєргєя Суровікіна треба множити на нуль, бо правди в їхніх словах немає зовсім.
10.11.2022, 08:45
Опінії
Віднині російський окупаційно-терористичний контингент воює не з "бандами" українських "нацистів", а виключно проти "найманців НАТО".
10.10.2022, 08:01
Війна
Російський терорист і окупант 2014 року – ґебіст Ігорь Стрєлков-Гіркін – нині виконує чітко поставлені Луб'янкою завдання в інформпросторі.
14.06.2022, 06:45