Україну відчайдушно намагаються всадовити за стіл перемовин

ВІЙНА
18.10.2022, 19:45
Україну відчайдушно намагаються всадовити за стіл перемовин
Фото: The Times

За кілька тижнів РФ готує нову ескалацію, але нині потребує оперативної паузи, тому й прагне схилити Україну і Захід до укладення перемир'я.

Такі відомості оприлюднили аналітики Центру стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки при вітчизняному Міністерстві культури та інформації.

На сьогодні очевидно, що кремлівський режим на чолі з бункерним щуром потребує паузи, саме тому у хід пішли підкилимні дипломатичні способи змусити офіційний Київ хоча б на кілька днів зупинити контрнаступальні дії на фронті.

«Майже 8 місяців повномасштабної війни показали, що росія не може і не здатна перемогти Україну. Черговий командувач "СВО" генерал Сєргєй Суровікін намагається будь-що вислужитися перед Владіміром Путіним, аби не бути ганебно відстороненим, так само як інші його колеги. Про такі наміри свідчать, зокрема, постійні перетасування командних кадрів, використання мобілізованих як "гарматного м'яса" і масовані атаки на українські міста ракетами та дронами. До того ж окупанти втратили можливість перекидати озброєння пошкодженим Кримським мостом,  що створює проблеми для південного угруповання окупантів», – повідомили у Центрі стратегічних комунікацій та інформаційної безпеки.

Водночас уточнюється, що Кремль все ще намагається за всяку ціну втягнути Білорусь у відкриту війну проти України, й швидше за все лукашенківський режим уже дав згоду на нове вже спільне вторгнення з Півночі.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що путінський режим не здатен перемогти Україну на полі бою, це очевидний для всього світу факт, тому агресор розхитує інформаційний фронт.

Читайте також:
Світ
Агресивна війна геноцидного типу Росії проти України не популярна у світі, дії Москви не схвалюють 57% населення світу.
06 травня, 20:41
Війна
Кілька днів поспіль головною темою західної преси є донесення до громадськості того, скільки в Україні утилізовано російських загарбників.
03 лютого, 17:00
Політика
Кожен бачить і чує те, що хоче бачити й чути; в Україні таких вдосталь. Тá після 24.II.2022 нам потрібні критичне мислення і здоровий глузд.
29 січня, 07:01
Політика
Ще не закінчилася війна, а раціональний планктон уже фантазує про поживу на виборах. Коли, де, як, – над цими ніхто не замислюється.
28 січня, 06:59
Війна
Таджики розпочали сезон полювання на росіян у РФ. Дарма, що це лише одиничний випадок на одному військових полігонів поблизу Білгорода.
17.10.2022, 07:00
Світ
На найближчому засіданні латвійський Сейм розгляне ініціативу депутатів щодо обмеження російської мови у сфері комунікації та реклами.
16.09.2022, 07:09