Наша відповідь на російський терор – згуртованість і мілітаризація нації

Опінії
19.10.2022, 19:45
Наша відповідь на російський терор – згуртованість і мілітаризація нації
Фото: Facebook

Ми маємо бути стійкими та не робити подарунків терористам. Чи то мова йде про нашу паніку, чи то мова йде про удари у відповідь...

інвестиційний банкір

І так, іноді емоції вимагають помсти, але головним для нас має бути ефективність. Адже тільки вона наближає нашу перемогу!

Росія продовжує терористичні атаки та буде продовжувати, а що ми? – А нічого, у тому то і справа, що найкраща відповідь на терористичні дії – це ніякої нової відповіді, ніякої нової дії крім, звісно, заходів, по мінімізації шкоди від майбутніх терактів.

Україна має продовжувати війну так само як вела її до цього, бо це і призвело до відчаю Владіміра Путіна, після якого він вдався до тероризму. А значить ми все робимо правильно.

У чому мета терориста? – Злякати. Зламати. Це зрозуміло, адже з цією метою підривали будинки у Нью-Йорку.

З цією метою були зроблені теракти в Європі, щоби посіяти страх, відчай, змусити здатися і це головна ідея терору! Але не тільки, бо терорист хоче змусити нас змінити свою поведінку.

Чому? – Тому, що програє, оскільки терорист програє на полі бою і хоче, щоби ви змінили свою поведінку і стали слабшими, ну-бо терорист уже програє, а значить українські війська все роблять правильно.

А росіяни хочуть змусити ЗСУ змінити поведінку. Навіщо їм підігрувати?

Чи завдавали удару у Нью-Йорку шкоду Америці? – Звісно, але що по-справжньому послабило США, так це дії у відповідь; війни в Афґаністані та Іраку послабили, затягнули США в болото і вони зараз змушені з нього вибиратися.

Що робили європейці, після терактів у Парижі? – Виходили маршем, тримали свічки, демонстрували єдність.

Слабкість, скажете ви? А насправді то і є сила, бо така відповідь – єдина вірна, бо така відповідь вибішує терористів, бо вони не досягають мети.

Вони не можуть залякати та вони не можуть змінити суспільством. Тé суспільство, з яким не можуть змагатися, бо відкрите демократичне суспільство, орієнтовано на прогрес і майбутнє, завжди успішніше ніж закрите клерикальне, орієнтовано на минуле.

Чи означає це, що не треба боротися з тероризмом? – Звісно ні, просто не треба дозволяти терористу змінювати вашу поведінку.

Багато українців вимагають, аби ми завдавали удари у відповідь по території ворога, але стоп, навіщо? Одночасно є дві тези «удари по цивільних не зламають опір українців» і «вдармо по російських містах», а для чого?

Чи після того Путін капітулює? Звісно ні.

Чи після того російське суспільство буде вимагати припинити війну? Ми на прикладі українців бачимо, що це не спрацює, як не спрацювало під час Другої світової війни (причому не спрацювало з обох боків і тут пригадується не тільки постійні обстріли Лондона, але й бомбардування Дрездена!).

Коли Путін посилає на війну мобілізованих і їх вбивають, то більшість родичів і друзів цих мобілізованих будуть ненавидіти не Путіна, а українців. Так само й удари по російських містах доставлять нам задоволення, але посилять позиції Путіна, а головне – не дадуть нам нічого, що дозволило б покращити ситуацію на полі боя.

Ба більше: умовні Індія і комуністичний Китай почнуть казати, що «правда десь посередині», що «Українці так само роблять, як росіяни». Світ підтримує Україну, бо ми воюємо на стороні світла і як би не була привабливою темрява, ми маємо там залишатися.

Таким чином, удари по території росії будуть мати лише одну мету – помста. Погоджуюся, це приємно, бо дуже хочеться помсти, але тут треба згадати, що помста – це "страва", яку подають холодним.

І найкращою помстою буде перемога у війні. Найкраща помста – це українські збройні сили викидають росіян геть з України, що призводить до колапсу імперії й там починається нова громадянська війна.

Оце буде помста і це буде дуже приємно, як кадри з Єйську. Але вона вимагає терпіння і довгої роботи всіх разом, а головне – Збройних сил України, яким потрібно не заважати та яким потрібна підтримка з боку країн Заходу.

Підтримка на полі бої, а не для помсти, коли запускаєш щось до Воронежа. Бо з Воронежем вони самі якось впораються.

Тому збільшення потужності ППО/ПРО – це правильна відповідь на терористичні нальоти. Це саме стосується і продовження підтримки збройних сил тим озброєнням, яке допомагає на полі бою.

Зброя для війни, а не для помсти!

На нас чекає важка зима, на нас чекають довгі понеділки. Росіяни будуть продовжувати терор, адже їхні сили вичерпуються, їхня економіка виснажується і вони не можуть запропонувати нічого іншого, окрім терору, тільки терор.

Як і фундаменталіст, що врізається в башту, який не може перемогти на полі боя. І він вимушений йти на теракти, так само і росія. Вони перейшли до терору, до якого не вдавалися у перші місяці війни, бо зараз і них не лишилося інших механізмів.

Вони могли б стріляти по нашій енергетичній інфраструктурі ще місяці тому, але завжди сподівалися перемогти на полі боя. Перемогти на полі боя вони вже не можуть, адже їм головне не програти тепер і йдуть теракти.

І ми маємо пройти цю зиму гідно. Ми маємо витримати психологічно терор і ті спокуси простих рішень, які він буде нести, бо головне – те, що відбувається на полі боя.

Будь-що, будь-яка підтримка Заходу важлива, якщо вона покращує наші позиції на полі боя. Путін не зміг зламати український опір і тепер буде намагатися залізти в нашу голову.

Ми знаємо, що він програє. Але тепер ми маємо продемонструвати це!
Читайте також:
Світ
Попри фіаско військової операції у Ґазі, сіоністи відкрито декларують далекосяжну мету. Йдеться про захоплення арабських країн.
вчора, 13:38
Війна
РФ відправляє молодих африканців вмирати в Україну. Рекрутинг «гарматного м'яса» відбувається у зайнятих терористами «Вагнера» країнах.
10 червня, 14:52
Економіка
РФ комплексно працює над знищенням нашої держави. Спершу знелюднили Схід та пограбували Південь, тепер обрали Північ для руйнації.
30 травня, 07:19
Війна
Після успішного з пропагандистського погляду наступу на Харківщину, московити готують новий підступ. Тепер у фокусі сусідня область.
28 травня, 19:06
Світ
Уродженець молдовського Кишинева сіоніст Авіґдор Ліберман несподівано заступився за палестинців. Політику огидна геноцидна війна.
26 травня, 19:08
Світ
Військово-політичний режим Бібі Сатаньягу на межі краху. Знищити ХАМАС у смузі Ґази сіоністам ЦАХАЛ так і не вдалося.
23 травня, 19:24