Російський режим відновив масові репресії башкортів

ПОЛІТИКА
28 січня, 07:50
Російський режим відновив масові репресії башкортів

Як відомо, лише у борні волелюбний нарід еволюціонує у націю. Нині, крім українців, на цей шлях стає і корінне тюркське населення Уралу.

Комітет Башкирського національного руху (за кордоном) звернуся до міжнародної спільноти та світової преси допомогти у висвітленні протестів своїх одноплемінників. Запроваджена Кремлем пропагандистська цензура спотворює реальний стан в окупованому Башкортостані.

Зазначається, що у республіці поновилися масові репресії проти башкирської нації. Це викликано тим, що башкорти згуртувалися й стали на захист відомого громадського діяча Фаїля Алсинова, якого засудили до 4 років колонії суворого режиму за відверто сфабрикованим обвинуваченням.

Справжня причина переслідування та засудження Фаїля Алсинова, наголошено у заяві його закордонних соратників, полягає в його активній позиції щодо захисту гори Куштау та земель башкирського Зауралля. Варварський грабунок росіянами природних ресурсів та асиміляція корінного народу, зокрема, і шляхом могилізації в Україні, покриває ґауляйтер Радій Хабіров.

«На сьогодні затримано понад 120 осіб, ще понад 20 вже висунуто звинувачення за кримінальними статтями. Вони ув'язнені й сидять за ґратами, поки триває слідством, про місцеперебування багатьох затриманих узагалі нічого невідомо. Списки затриманих зростають із кожним днем.

Багатьом затриманим не вистачає кваліфікованих адвокатів та юристів, щоби представляти їхні інтереси у судах та надавати юридичну допомогу. У державних засобах масової інформації очорнюють громадських діячів і протестувальників, ллється брехня з екранів телевізора, що начебто башкорти — «терористи та екстремісти». Режим залякує тих, хто відкрито висловлює свою незгоду чи правдиво висвітлює події у нашій республіці. Зараз у Башкортостані не працює до ладу інтернет, що створює небезпеку для всіх мешканців.

Ми просимо Організацію Об'єднаних Націй, Європейську Раду з прав людини, лідерів країн світу засудити росію за репресії, які вона проводить у Башкортостані, та масові порушення прав населення. Ми закликаємо втрутитися та зупинити цю терористичну владу росії», — прокоментували ситуацію у Комітеті Башкирського національного руху (за кордоном).

Своєю чергою, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», ще з 2022 року башкорти стали рішуче хитати ситуацію у РФ ізсередини. Екологічні протести лише привід для розгортання національно-визвольної боротьби.

Читайте також:
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01
Опінії
У ворога на нашу перлину Причорномор'я плани ще від 2014 року. Проте наша Одеса не по зубах московитам, які всюди сіють смерть.
17 березня, 13:00
Війна
49-річний Мікалай Аляксееў був дійсним військовослужбовцем Полку імені Кастуся Каліноўскага. Днями його застрелили терористи ФСБ РФ.
10 березня, 13:00
Війна
Попри кількісну перевагу озброєному до зубів ворогу все ж бракує власного «гарматного м'яса». Тому московити відловлюють українців.
26 лютого, 21:41
Війна
Показове судилище у дусі сталінського СССР відбулося напередодні на Донеччині. Захисникам України винесено обвинувачувальні вироки.
09 лютого, 12:36