Башкорти починають хитати РФ ізсередини

СВІТ
04.05.2023, 16:32
Башкорти починають хитати РФ ізсередини

Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.

Про це свідчать останні події в уральському селі Ішмурзін, повідомляє інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання "Сирена".

Як з'ясувалося, башкорти самостійно обрали нового сільського голову без відома Кремля та уфимського ґауляйтера Радія Хабірова віче, оскільки попередній сприяв грабунку золотоносних родовищ і залякував інакодумців "відправкою на фронт".

Відсторонений Ішмурзинський староста-маріонетка Фаніль Тутманов назвав дії громади "незаконними", бо нібито «треба попередньо висувати кандидатуру на виборах, а не ухвалювати рішення вуличним збіговиськом».

Ґауляйтер Хабіров уже пообіцяв втрутитися у ситуацію, а на волелюбних земляків спустив вірних псів режиму – поліціянтів і Росгвардію, які "відновлюватимуть конституційний лад" у селі.

Своєю чергою, політичний емігрант і засновник закордонного "Башкортського національного політичного центру" Руслан Габбасов прокоментував вище наведену ситуацію наступним чином:

«Така кількість людей, яка зібралася в Ішмурзіні, – це, перш за все, проблема незаконного золотовидобування для башкирського Зауралля. Її цілком можна порівняти із проблемою захисту башкирських Шихан. Нагадаю, що башкорти завжди були відомі своїми повстаннями, у тому числі й через засилля і наступ російських промисловців, колонізаторів на наші родові землі. Варварський грабунок нашої землі чужинцями з Москви має бути припинено. Тільки за однієї умови можливо припинити  всі подібні беззаконня: Башкортостан має здобути власну незалежність, повноцінний суверенітет».

Водночас самі башкорти дивуються, чому так обурились усі поплічники Кремля у республіці, які останні 30 років робили аналогічні кроки, але вже на теренах сусідніх держав (Молдова, Сакартвело, Україна – прим. ред.) задля дестабілізації ситуації під виглядом вигаданого московитами "сепаратизму".

Очевидно, всенародне віче в Ішмурзині не те "право на самовизначення", яке потрібно захищати росіянам, адже Башкортостан – не "уярмлений українськими неонацистами" Донбасі чи "румунськими фашистами" Придністров'я, тож режим і його маріонетки діятимуть відповідно: придушуватимуть волю народу силою.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що самозваний "православний бізнесмен" Константін Малофєєв спрямував зусилля на створення власного політичного проєкту у національних республіках Надволжя.

Читайте також:
Політика
Московський режим під проводом бункерного діда путіна став на шлях фіноненависництва. Йому мало демонізації лише України з українцями.
06 червня, 14:53
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21.08.2023, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08.08.2023, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27.05.2023, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17