Російський режим засудив трьох башкирських самостійників

КРИМІНАЛ
10 січня, 21:23
Російський режим засудив трьох башкирських самостійників

Слуги кремлівської Феміди з окупованої Уфи винесли вирок борцям за волю башкирського народу у сфабрикованій ґебістами кримінальній справі.

Такі невтішні відомості з республіканського суду Башкортостану оприлюднило незалежне видання "Idel.Реалии", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що трьох самостійників – Раіля Абкадірова, Ільнура Кінісарова і Рустама Аманова – засудили на підставі так званої "кармаскалінської справи"та співучасть в організації "Башкорт".

Усі вони отримали цілком реальні терміни від 2 до 7 років із випробувальними періодами та штрафами відповідно до частини 1 статті 30, частини 2 статті 213 Карного кодексу РФ.

Природно, але башкирські націоналісти провини не визнають, натомість адвокати та свідома громадськість впевнені – їм мстять за активну позицію, зокрема, за участь у захисті священної гори Куштау.

За твердженням організації "Башкорт", чоловіків звинуватили безпідставно, але підприємливі службісти ФСБ РФ під час обшуку підкинули зброю та вибухівку одному з них, аби на суді сторона захисту де змогла довести зворотне.

Тепер же кремлівський режим фабрикує нашвидкуруч ще одну справу за вигаданим "фактами сепаратизму і національного екстремізму"; у разі доведення вини підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колективний Захід мусить усіляко сприяти не тільки перемозі України над агресором, а й допомогти визволитися корінним народам РФ.

вибір редакції
Читайте також:
Кримінал
Державний університет Республіки Марій-Ел незаконно відрахував молодого діяча Марійського національного руху Віктора Новогорського.
22 березня, 20:42
Світ
Каральні органи ресурсної федерації московії не припиняють репресивний тиск і терор проти представників корінних фіно-угорських народів.
13 березня, 17:58
Світ
Восени 2023 року представники татарського національного руху мають намір провести демократичні Всенародні збори на виїзді у США.
11 березня, 18:13
Світ
В Україні майже не говорять про боротьбу за свободу уярмлених Москвою корінних народів, але попри це не припиняється опір спільному ворогу.
01 березня, 16:58
Політика
Поки підданий московському Кремлю "рәис" Рустам Мінніханов згортає суверенітет Татарстану, політемігранти готуються до його відновлення.
06 лютого, 17:01
Світ
Корінні народи ресурсної федерації московії не бажають надалі перебувати у складі недоімперії, тому активно гуртують самостійників.
26 січня, 14:31