Російський режим засудив трьох башкирських самостійників

КРИМІНАЛ
10.01.2023, 21:23
Російський режим засудив трьох башкирських самостійників

Слуги кремлівської Феміди з окупованої Уфи винесли вирок борцям за волю башкирського народу у сфабрикованій ґебістами кримінальній справі.

Такі невтішні відомості з республіканського суду Башкортостану оприлюднило незалежне видання "Idel.Реалии", передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що трьох самостійників – Раіля Абкадірова, Ільнура Кінісарова і Рустама Аманова – засудили на підставі так званої "кармаскалінської справи"та співучасть в організації "Башкорт".

Усі вони отримали цілком реальні терміни від 2 до 7 років із випробувальними періодами та штрафами відповідно до частини 1 статті 30, частини 2 статті 213 Карного кодексу РФ.

Природно, але башкирські націоналісти провини не визнають, натомість адвокати та свідома громадськість впевнені – їм мстять за активну позицію, зокрема, за участь у захисті священної гори Куштау.

За твердженням організації "Башкорт", чоловіків звинуватили безпідставно, але підприємливі службісти ФСБ РФ під час обшуку підкинули зброю та вибухівку одному з них, аби на суді сторона захисту де змогла довести зворотне.

Тепер же кремлівський режим фабрикує нашвидкуруч ще одну справу за вигаданим "фактами сепаратизму і національного екстремізму"; у разі доведення вини підозрюваним загрожує позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що колективний Захід мусить усіляко сприяти не тільки перемозі України над агресором, а й допомогти визволитися корінним народам РФ.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
У поневолених народів ресурсної федерації московії відкрилося останнє вікно можливостей для досягнення власної державної самостійності.
21.08.2023, 18:37
Мистецтво
У Кримському домі презентували документально-освітній проєкт «Мій Крим» про корінні народи України.
09.08.2023, 15:55
Світ
У Туреччині представники низки громадсько-політичних організацій черкеського народу провели першу міжнародну конференцію.
08.08.2023, 17:34
Світ
Вища Рада Ногайського Народу та Міжнародний рух за незалежність "Вільний Ногайстан" оголосили про створення свого війська.
27.05.2023, 21:13
Опінії
Фіно-угорська проблема – голка в яйці російського Кощія, який засів у кремлівському бункері. Здобувши її, імперія більше не відродиться!
11.05.2023, 21:17
Світ
Екологічні протести на теренах окупованої московитами Республіки Башкортостан дедалі більше переростають у всенародну непокору.
04.05.2023, 16:32