З'їзд прихильників незалежної Інгушетії відбувся у Стамбулі

СВІТ
09.01.2023, 19:07
З'їзд прихильників незалежної Інгушетії відбувся у Стамбулі

Учасники зібрання оголосили про створення Комітету Інгушської державної самостійності, якої домагатимуться від РФ.

Такі відомості прямо зі Стамбулу оприлюднила пресслужба Ліги Вільних Націй, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, до об'єднання увійшли незалежні громадські та політичні діячі, національні активісти з-поміж інгушської діаспори у Туреччині.

«Головна мета нашого Комітету – консолідація інгушського суспільства навколо ідеї про свободу і незалежність, збереження культурної та релігійної ідентичності, створення основи для побудови незалежної Інгушетії. На даному етапі займатимемося суспільно-політичною та інформаційною роботою. Можлива співпраця з деякими кавказькими діаспорами заради досягнення спільних цілей із дезінтеграції та фрагментації Росії», – прокоментували ситуацію учасники з'їзду у Стамбулі.

Крім того, учасники заходу наголосили на тому, що Інгушетія перебуває під російською окупацією, а тому слід домагатися визнання у міжнародної спільноти відповідного статусу.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що фіно-угорські народи Росії також гуртуються для опору цій недоімперії.

Читайте також:
Спорт
Спортивна подія відбулася 16-17 лютого. Участь у змаганні взяли представники 19 команд у віці 14-15 років із чотирьох областей.
22 лютого, 06:09
Полтава
Полтавщина — самобутній край, де крім літературної спадщини Івана Котляревського і галушок є маловідомі широкому загалові народні традиції.
16 січня, 21:37
Полтава
Займання сталося у ніч проти 14 січня у будівлі на вулиці Липневій поруч із Гожулами. Причини пожежі станом на цю мить поки невідомі.
14 січня, 19:57
Життя
Цвинтарі у містах північних і центральних федеральних земель Німеччини припинили ховати небіжчиків. Усе через аномальну повінь.
07 січня, 13:57
Кримінал
Натомість в Україні прислуга сіоністів керує державою з Печерських пагорбів Києва та збагачується на війні. Нахабству блазнів немає меж.
02 січня, 21:21
Полтава
Мама незламного українського патріота з Краматорська, закатованого російськими окупантами, юнака Степана Чубенка відзначає ювілей.
08.12.2023, 14:25