З'їзд прихильників незалежної Інгушетії відбувся у Стамбулі

СВІТ
09 січня, 19:07
З'їзд прихильників незалежної Інгушетії відбувся у Стамбулі

Учасники зібрання оголосили про створення Комітету Інгушської державної самостійності, якої домагатимуться від РФ.

Такі відомості прямо зі Стамбулу оприлюднила пресслужба Ліги Вільних Націй, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, до об'єднання увійшли незалежні громадські та політичні діячі, національні активісти з-поміж інгушської діаспори у Туреччині.

«Головна мета нашого Комітету – консолідація інгушського суспільства навколо ідеї про свободу і незалежність, збереження культурної та релігійної ідентичності, створення основи для побудови незалежної Інгушетії. На даному етапі займатимемося суспільно-політичною та інформаційною роботою. Можлива співпраця з деякими кавказькими діаспорами заради досягнення спільних цілей із дезінтеграції та фрагментації Росії», – прокоментували ситуацію учасники з'їзду у Стамбулі.

Крім того, учасники заходу наголосили на тому, що Інгушетія перебуває під російською окупацією, а тому слід домагатися визнання у міжнародної спільноти відповідного статусу.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що фіно-угорські народи Росії також гуртуються для опору цій недоімперії.

Читайте також:
Політика
Поки діди та батьки захищають Неньку від російської навали нелюдів, сини з доньками борються проти насадження владою содомії.
02 вересня, 21:31
Світ
Звуки вибухів можна було почути в районі сирійської столиці перед світанком у неділю, повідомляють державні ЗМІ та жителі Дамаска.
13 серпня, 11:30
Світ
Twitter змінив свій офіційний дескриптор у рамках поточного ребрендингу. Як наслідок, оригінальний дескриптор @Twitter тепер неактивний.
26 липня, 10:30
Кримінал
Затримано 26-річного чоловіка з Небраски, який видавав себе за 17-річного і відвідував середню школу понад 50 днів.
22 липня, 06:53
Світ
Серія вибухів прогриміла на російському сховищі боєприпасів в окупованому Криму, змусивши тисячі жителів прилеглих районів тікати.
19 липня, 21:39
Світ
Командування ООН вважає, що особа перебуває під вартою після того, як перетнула територію Північної Кореї без дозволу.
18 липня, 22:32