Російський суховантаж «Урса Майор» затонув у Середземному морі

СВІТ
24.12.2024, 09:05
Російський суховантаж «Урса Майор» затонув у Середземному морі

Він перевозив два 45-тонних люки для будівництва нового атомного криголама проєкту 10510.

У Середземному морі між іспанським містом Агілас і алжирським Ораном затонув російський суховантаж «Урса Майор».

Про це повідомляє іспанське видання La Verdad із посиланням на джерела.

За даними ЗМІ, 14 моряків із 16, які перебувають на борту, були доставлені в порт Картахени. Ще двоє досі вважаються зниклими безвісти.

«Суховантаж «Урса Майор» затонув у координатах 36-27.50N 000-53.44W о 23:22:30 UTC. Можлива наявність уламків поблизу, усім суднам у цьому районі уважно спостерігати, тримати дистанцію і повідомляти про будь-які спостереження в координаційний рятувальний центр Картахени», – йдеться у радіограмі іспанської рятувальної служби.

За словами джерел видання, о 12:30 на борту стався вибух, що спричинив крен судна. Район аварії був позначений як небезпечний для судноплавства до прибуття російського військового корабля, який мав узяти на себе проведення рятувальної операції.

Аналітик Олівер Александер написав, що корабель перевозив два мобільні крани Liebherr 420 для порту у Владивостоці і два 45-тонних люки для будівництва нового атомного криголама проєкту 10510.

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Війна
З початку 2026 року Федеральна служба охорони (ФСО) суттєво посилила протоколи захисту кремлівського диктатора.
11 травня, 17:09
Війна
Російські чиновники різного рівня, які зустрічаються з диктатором путіним, тепер повинні здавати його охороні наручні годинники.
09 травня, 10:44
Війна
Прессекретар путіна Дмитро Пєсков заявив, що росія готова до переговорів з ЄС, проте не буде починати їх першою.
09 травня, 07:15
Війна
Снайпери на баштах Кремля. Дрони над Чечнею.
09 травня, 06:47
Війна
У столиці окупованої Ічкерії безпілотники атакували один із районів, де розташована одна з найбільших російських військових баз.
08 травня, 12:31
Політика
Нафтова плівка не лише загрожує екосистемі Чорного моря, а й може паралізувати роботу елітних зон відпочинку на узбережжі.
03 травня, 12:07