Росія не налаштована зараз на серйозні переговори з Україною, - глава ЦРУ Бернс

ВІЙНА
17.12.2022, 13:45
Директор ЦРУ Вільям Бернс
Директор ЦРУ Вільям Бернс

З настанням зими в ЦРУ відзначають певне зниження темпів бойових дій з обох сторін.

Голова Центрального розвідувального управління Вільям Бернс не бачить готовності російської влади до серйозних переговорів з Україною.

Про це очільник ЦРУ заявив в інтерв'ю PBS, повідомляє медіа агенція "Останній Бастіон".

"Більшість конфліктів закінчуються переговорами, але це вимагає відповідальності з боку росіян, чого ми не бачимо у цьому випадку. Принаймні ми не вважаємо, що росіяни зараз серйозно налаштовані на справжні переговори", - заявив Бернс.

Також Бернс назвав хибною думку путіна, що війною на виснаження він досягне бажаних результатів.

"Я думаю, що він помиляється, роблячи цю ставку, так само як він помилявся, глибоко помилявся, роблячи ставку 24 лютого, коли він розпочав цю війну", - сказав Бернс.

З настанням зими в ЦРУ відзначають певне зниження темпів бойових дій з обох сторін.

"російські військові зазнали значних втрат, зараз вони дуже побиті. Українські військові сповнені рішучості продовжувати тиск, розвивати успіхи останніх місяців на полі бою, але їм також потрібен час для переоснащення та поповнення запасів", - зазначив Бернс.

У США наразі не бачать чітких доказів готовності росії застосувати тактичну ядерну зброю. Скоріш за все своєю риторикою агресор має на меті залякування.

"Я гадаю, що брязкання (ядерною - ред.) зброєю має на меті залякати. Сьогодні ми не бачимо чітких доказів планів застосування тактичної ядерної зброї", - заявив Бернс.

Своєю чергою він акцентував, США чітко дали зрозуміти росіянам, які серйозні ризики матиме застосування ядерної зброї.

"Я вважаю, що також було дуже корисно, що китайський лідер Сі Цзіньпін і прем’єр-міністр Індії також висловили свою стурбованість щодо використання ядерної зброї. Я думаю, що це також впливає на росіян", - зазначив Бернс.

Читайте також:
Економіка
Збереження європейської залежності від «блакитного палива» із РФ ставить під загрозу зовнішньополітичні цілі Брюсселя. Санкції не працюють?
12:30
Політика
Вітчизняний нахилянт ухилянтів днями відвідав Берлін. Попри теплу зустріч у канцлера і депутатів, деякі ЗМІ критично оцінили цей Зе-вояж.
14 червня, 13:47
Війна
І невдовзі може програти війну безпосередньо на полі бою. Адже кількість наших захисників не збільшується, а зменшується щодня.
12 червня, 13:45
Світ
Забуті 40 років тому загони хунвейбінів знову при справі. Але нині замість шкірянок і палиць вони вдягнені у дорогі смокінги та мають iPad.
09 червня, 19:58
Війна
Mirage 2000-5 належить до винищувачів 4+ покоління, але це випадок, коли саме озброєння літака вирішує все.
07 червня, 11:42
Світ
Диктатор Сі Цзіньпін підпорядкував прошарок інтелігенції КНР Комуністичній партії. Інакодумців карають як за часів Мао Цзедуна.
06 червня, 19:24