Росія перекинула у Казахстан системи радіоелектронної боротьби

ВІЙНА
09 січня, 09:50
Росія перекинула у Казахстан системи радіоелектронної боротьби
Фото: google

До прикладу дії, на Донбасі Збройні сили Росії з цього комплексу надсилають військовим України провокативні повідомлення

Збройні сили Росії відправили з військами у Казахстан свої сучасні системи радіоелектронної боротьби (РЕБ).

У рамках місії ОДКБ у Казахстані було перекинуто російські комплекси «Инфауна», «Леер-3», мобільні телекомунікаційні комплекси та інше.

Так, під час перекидання військових було помічено багатофункціональний комплекс радіоелектронного придушення систем радіозв’язку РЕБ Р-531Б «Инфауна».

Комплекс радіоелектронної боротьби «Инфауна» зроблено на колісному шасі К1Ш1.

Комплекси РБ-531Б розроблено для радіорозвідки та постановки перешкод засобам радіозв’язку противника в діапазоні УКХ (Ультракороткі хвилі).

РЕБ повинна забезпечувати захист від радіокерованих мінно-вибухових пристроїв шляхом установки загороджувальних радіоперешкод і захисту сусідніх машин від прицільного вогню противника постановкою аерозольної завіси.

Леер-3

Російська сторона відправляє до Казахстану сучасний комплекс радіоелектронної боротьби та радіотехнічної розвідки РБ-341В «Леєр-3».

Призначений для придушення GSM-зв’язку за допомогою перешкод, які передаються з безпілотного літального апарата або скидуваного пристрою.

Перші моделі комплексу «Леєр», завданням яких було придушення GSM-мереж, надійшли у російські війська ще у 2015 році та у цьому ж році його було помічено на Донбасі.

У 2017 стали надходити модернізовані комплекси, які вже здатні гарантовано придушувати мережі 3G та 4G, а також відправляти короткі повідомлення абонентам.

До прикладу дії, на Донбасі Збройні сили Росії з цього комплексу надсилають військовим України провокативні повідомлення.

Росія перекинула у Казахстан системи радіоелектронної боротьби_1

В липні 2018 року з безпілотного літального апарату СММ ОБСЄ був помічений комплекс РБ-341В неподалік українського населеного пункту Чорнухине.

МТК

Також було перекинуто російські мобільні телекомунікаційні комплекси.

Комплекси призначені для забезпечення посадових осіб пунктами управління послугами засекреченого відеоконференцзв’язку, засекреченої відеотрансляції на інші пункти управління.

Для передачі конфіденційних та секретних даних, доступу до каналів супутникового телебачення, відкритого та засекреченого телефонного зв’язку з можливістю виходу до мережі АТС-Р Міноборони РФ через станцію супутникового зв’язку та по кабельним лініям прив’язки, при його функціонуванні як у складі вузла зв’язку, так і автономно.

Автор : Сергій Манжос
Читайте також:
Світ
Казахстан вирішив збільшити власний оборонний бюджет на 441 мільярд тенге або близько 918 мільйонів доларів
26 липня, 12:34
Світ
За даними МВС Казахстану, за час протестів було затримано 10 тисяч людей
11 січня, 10:18
Світ
Триває досудове розслідування
10 січня, 13:11
Світ
Також був затриманий племінник Назарбаєва
07 січня, 15:22
Світ
Загальна чисельність “миротворчих сил” ОДКБ – близько 36 000 осіб.
06 січня, 08:21