Росія розглядає можливість капітуляції, - генерал Бен Ходжес

СВІТ
15.05.2022, 13:45
Генерал Бен Ходжес
Генерал Бен Ходжес

Американський генерал у відставці Бен Ходжес вважає, що росія розглядає можливість капітуляції

Московія розглядає можливість капітуляції у війні проти України. Відповідний висновок можна зробити із заяв російського дипломата про те, що капітуляції Москви не буде. Про це повідомив колишній командувач армії США в Європі генерал Бен Ходжес.

Бен Ходжес відповів на твіт журналіста Kyiv Independent Іллі Пономаренка про те, що російський посол в США виключив можливість капітуляції в Україні.

«Це означає, що вони насправді визнають, що є така реальна можливість», – зазначив Ходжес.

Довідково

Фредерік Бенджамін Ходжес народився в 1958 році в Квінсі, штат Флорида. Він навчався у Військовій академії Вест-Пойнт і став тризірковим генералом армії США в Європі у 2014 році. Сьогодні Ходжес є членом Вашингтонського аналітичного центру з аналізу європейської політики.

Читайте також:
Війна
Виробництво бензину в росії впало приблизно на чверть порівняно з минулим роком.
24 червня, 20:50
Війна
путін відкинув можливість переговорів із Зеленським і підтвердив, що наступ триватиме.
23 червня, 19:05
Війна
Посольство США в росії звернулося до американців.
18 червня, 20:41
Війна
У російському місті Санкт-Петербург сталася пожежа на заводі «Арсенал». Імовірно, горить ангар із хімічними реагентами.
09 червня, 10:05
Війна
У ніч проти 2 червня безпілотники атакували нафтопереробний завод у селищі Ільське Краснодарського краю рф.
02 червня, 10:05