США обіцяють оточенню Путіна санкції та можуть вислати російських розвідників – Bloomberg

СВІТ
08 квітня, 16:01
США обіцяють оточенню Путіна санкції та можуть вислати російських розвідників – Bloomberg
Фото: Рівненські новини

Раніше, попри войовничу риторику, влада США не поспішала застосовувати санкції проти Путіна та його оточення.

В адміністрації Байдена завершили розвідувальну перевірку ворожих дій Росії, таких як втручання у вибори і масштабна кібератака Sunburst, підготувавши ґрунт для впровадження американських санкцій у відповідь.

Про це повідомляє Bloomberg.

Зазначається, що заходи США можуть включати висилку російських розвідників, які працюють в Сполучених Штатах під дипломатичним прикриттям та введення санкцій проти людей, близьких до президента РФ Владіміра Путіна, а також агентств, пов'язаних з втручанням у вибори.
 
Нагадаємо, ми раніше повідомляли, що попри войовничу риторику влада США не поспішає застосовувати санкції проти Путіна та його оточення.

Як відзначають поінформовані оглядачі, єдине чого насправді побоюються Путін і його довірені подільники — це арешт і конфіскація їх власних активів на Заході (близько 1 трлн. доларів) і заборона на проживання там їх сімей і родичів. 

Наразі чи йде цього разу йдеться про санкції особисто проти Путіна, не повідомляється.
 

Читайте також:
Стягнення багатотисячного російського війська до кордонів України має допомогти агресору просувати свій наратив на міжнародній арені.
вчора, 10:23
Нова американська влада не збирається воювати з Путіним.
19 квітня, 17:25
Комуністичний Китай взявся втілювати у життя методи "м'якої сили", розпочавши з "благодійної" поставки вакцин до Параґваю.
19 квітня, 08:59
Чи у Кремлі не забули, що українці вміють воювати далеко не гірше за не мотивованих російських туристів?
18 квітня, 14:34
У сухому залишку на нашій ділянці фронту мінус два есмінці та невідома доля щодо повноправного членства у Північноатлантичному альянсі...
17 квітня, 17:56
Переважна більшість країн-членів Північноатлантичного альянсу на чолі з Францією не хочуть бачити серед своїх союзників Україну.
14 квітня, 10:37