Росія завершила модернізацію САУ «Акація» для Білорусі

ВІЙНА
05 січня, 14:14
Росія завершила модернізацію САУ «Акація» для Білорусі
Фото: google

Московський сателіт "нарощує м'язи"

Міністерство оборони Білорусі отримало останні модернізовані 152-мм самохідні артилерійські установки (САУ) 2С3М «Акація».

 «Уральський завод транспортного машинобудування» (Уралтрансмаш), що у Росії, 30 грудня 2021 року, повідомив про завершення постачання модернізованих самохідних гаубиць 2С3М «Акація» до збройних сил Білорусі.

Оновлення самохідних установок проводилося у рамках контракту 2020-2021 років, між російським підприємством та міноборони Білорусі.

На російському заводі запевняють, що здійснення капільного ремонту 2С3М «Акація» з модернізацією продовжує термін служби та забезпечує технічний стан, максимально наближений до нових САУ незалежно від того, в якому стані артилерійські системи надійшли в ремонт.

Підприємство «Уралтрансмаш» стверджує, що дає гарантію на самохідні артилерійські установки, які пройшли капітальний ремонт з модернізацією, проводить гарантійне та сервісне обслуговування, що дозволяє підтримувати готовність парку на високому рівні.

У жовтні 2021 року, модернізовані 152-мм САУ надійшли до 11-ї окремої механізованої бригади білоруського війська.

Росія завершила модернізацію САУ «Акація» для Білорусі_1

Також, на початку вересня минулого року, міністерство оборони Білорусі отримало попередню партію модернізованих 2С3М «Акація». Результатом проведеного капітального ремонту стало повне відновлення ресурсу самохідних гаубиць.

 В ході оновлення самохідних артилерійських установок були замінені всі вузли і агрегати. На техніку встановлені сучасні засоби зв’язку білоруського виробництва, а також прилади хімічної розвідки та прилади нічного бачення.

Модернізація торкнулася двигуна, корпусу машини, а також артилерійської частини та противідкатних пристроїв.

Акація

САУ 2С3М2 «Акація» – самохідна артилерійська установка калібру 152 мм. Базовий варіант САУ надійшов на озброєння радянської армії в 1971 році. В кінці 1970-х років САУ були модернізовані до рівня 2С3М.

«Акація» призначена для придушення і знищення живої сили, артилерійських та мінометних батарей, ракетних установок, танків, вогневих засобів, пунктів управління. За різними оцінками, всього у складі білоруської армії є більше сотні 2С3М, які разом з 2С5 «Гіацинт-С» і 2С1 «Гвоздика» складають основу військової потужності артилерійських частин та підрозділів.

 

Читайте також:
Війна
У Добрушському районі міг впасти, або був збитий гелікоптер
13 квітня, 14:20
Війна
Білоруси показали своє ставлення до окупаційних військ московії
13 квітня, 12:35
Війна
Попри здоровий глузд і волю білоруського народу, диктатор Лукашенко втягнув Білорусь у російську військову авантюру
21 березня, 12:48
Війна
Поки кремлівський бункерний щур і його чекістське оточення намагаються знищити Україну, наші захисники зачищають вороже лігво у Білорусі.
20 березня, 21:52
Економіка
Індуси збиралися закупити в Білорусі 1 млн. тонн калійних добрив — попри західні санкції
20 лютого, 11:21
Війна
Вірний сателіт в черговий раз доводить свою відданість московському господарю
08 лютого, 09:26