Білорусь надіслала Україні ноту щодо участі білорусів у марші на честь Бандери

СВІТ
03.01.2022, 17:06
Білорусь надіслала Україні ноту щодо участі білорусів у марші на честь Бандери
Фото: google

Черговий маразм з боку поплічників Лукашенка

Посольство Білорусі в Україні надіслало українському МЗС ноту із засудженням участі білоруських опозиціонерів у смолоскипній ході до дня народження Степана Бандери, яка відбулася у Києві 1 січня.

Про це йдеться у заяві білоруської дипломатичної місії.

"Посольством Білорусі в Україні направлено ​​ноту в МЗС України із засудженням масової участі активістів біглої білоруської екстремістської опозиції під символікою білоруських колабораціоністів і прислужників Третього Рейху в націоналістичному марші 1 січня 2022 року за мовчазного потурання влади України", — говориться в заяві.

У посольстві Білорусі висловили рішучий протест "у зв'язку з наростаючою радикалізацією антибілоруської позиції України" та вимагають "припинити спроби героїзувати злочини проти людяності".

"Безкарне вшанування ідейними спадкоємцями кривавих катів Хатині та тисяч інших білоруських міст та сіл своїх "героїв"-вбивць є нічим іншим як образою пам'яті наших предків, які загинули у смертному бою за свободу та незалежність білоруського народу", — заявили у дипмісії.

Така поведінка керівництва країни яка поступово стає частиною Росії давно вже не є дивною. Також їх думка мало хвилює українців-націоналістів. Як говорять: «собаки гавкають, а караван йде»!

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Опінії
Залужний скасував свій наказ про призначення Луценка командиром взводу аеророзвідки 59 бригади
04 березня, 09:05
Опінії
В який спосіб колишній генеральний, прости господи, прокурор Юрій Луценко – став аж цілим капітаном і «командиром взводу»
28 лютого, 09:05
Війна
Незламних українських захисників на Донбас агресор намагається залякати не тільки обстрілами, але й пропагандистськими листівками.
20.11.2022, 09:56
Війна
У республіці Тива сім'ї мобілізованих на війну проти України отримають незвичну компенсацію – по одному барану за мобілізованого "барана"
30.09.2022, 15:00
Війна
Напередодні 31 липня на росії мали святкувати день Військово-морського флоту. Але щось в окупантів знову пішло не за планом.
01.08.2022, 20:56