Білорусь надіслала Україні ноту щодо участі білорусів у марші на честь Бандери

СВІТ
03 січня, 17:06
Білорусь надіслала Україні ноту щодо участі білорусів у марші на честь Бандери
Фото: google

Черговий маразм з боку поплічників Лукашенка

Посольство Білорусі в Україні надіслало українському МЗС ноту із засудженням участі білоруських опозиціонерів у смолоскипній ході до дня народження Степана Бандери, яка відбулася у Києві 1 січня.

Про це йдеться у заяві білоруської дипломатичної місії.

"Посольством Білорусі в Україні направлено ​​ноту в МЗС України із засудженням масової участі активістів біглої білоруської екстремістської опозиції під символікою білоруських колабораціоністів і прислужників Третього Рейху в націоналістичному марші 1 січня 2022 року за мовчазного потурання влади України", — говориться в заяві.

У посольстві Білорусі висловили рішучий протест "у зв'язку з наростаючою радикалізацією антибілоруської позиції України" та вимагають "припинити спроби героїзувати злочини проти людяності".

"Безкарне вшанування ідейними спадкоємцями кривавих катів Хатині та тисяч інших білоруських міст та сіл своїх "героїв"-вбивць є нічим іншим як образою пам'яті наших предків, які загинули у смертному бою за свободу та незалежність білоруського народу", — заявили у дипмісії.

Така поведінка керівництва країни яка поступово стає частиною Росії давно вже не є дивною. Також їх думка мало хвилює українців-націоналістів. Як говорять: «собаки гавкають, а караван йде»!

Автор : Валерій Пальчик
Читайте також:
Війна
Gmail заблокував робочу електронну пошту держдуми рф
21 квітня, 15:45
Світ
Неподалік російсько-українського державного кордону з'явилися перші шанці, викопані для військ країни агресора.
06 квітня, 07:51
Війна
"Буханка" це основний вид транспорту кадирівських тіктокерів.
23 березня, 07:05
Світ
Опинившися у складній ситуації через агресію Кремля в Україні диктаторський режим Білорусі спішно переорієнтовується на КНР.
14 березня, 12:17
Опінії
Це доволі дієвий метод, який віднадить адептів магометанської віри лізти зі зброєю у руках на українців. Доведено британцями в Афґаністані!
13 березня, 20:59
Війна
Путінським окупантам, які можуть загинути на українській землі, варто тричі подумати, перед тим як приходити до нас "із мечем".
13 березня, 08:18