росіянам загрожує до 15 років в’язниці за критику найманців "Вагнера"

ВІЙНА
18 березня, 15:16
росіянам загрожує до 15 років в’язниці за критику найманців "Вагнера"

Кремлівський бункерний щур путін підписав закон, який передбачає покарання за дискредитацію "добровольчих" груп, що воюють проти України

Після початку війни на території рф посилили репресивні норми, встановивши, що "дискредитація" армії може бути покарана позбавленням волі на строк до п’яти років, а розповсюдження "відомо неправдивої інформації" про неї - до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляється на сайті законодавства рф.

Тепер норми крім військових та Росгвардії поширюватимуться на "добровольчі формування, організації або особи", які сприяють у виконанні завдань, покладених на збройні сили рф.

Раніше засновник терористичної групи "Вагнер" євгєній прігожин запропонував розширити заходи цензури, запроваджені Росією після того, як Москва вторглася до України.

У січні Пригожин звернувся до парламенту із проханням заборонити негативні повідомлення у ЗМІ про його людей шляхом внесення поправок до Кримінального кодексу. Спікер Держдуми В’ячеслав Володін швидко заявив, що цю ідею він підтримав, а минулого тижня парламент ухвалив закон.

За даними правозахисної групи "ОВД-Інфо", російські прокурори вже порушили понад 5800 справ проти людей за дискредитацію збройних сил, а влада також використала закони про боротьбу з розповсюдженням неправдивої інформації для винесення тривалих тюремних термінів давнім критикам Кремля.
 

Читайте також:
Кримінал
Білоруський диктатор-маріонетка Кремля має отримати відповідну його правопорушенням справедливу кару, бажано – смертну.
19 березня, 17:23
Світ
Російський диктаторський режим активно допомагав своїм китайським сюзеренам у Пекіні, користуючись з антиукраїнських темників.
15 березня, 18:26
Політика
Комуністична диктатура на теренах континентального Китаю наслідує найгірші практики сталінізму, але при цьому бажана на Заході.
12 березня, 18:14
Війна
На її батька завели справу, а її хочуть відправити до дитячого будинку
28 лютого, 10:24
Війна
Затримали 54-х активістів
25 лютого, 11:28
Політика
Стефанчук відмовився позбавляти мандатів ОПЗЖистів, а Гео Лероса відсторонили від пленарних засідань до кінця війни.
23 лютого, 15:01