росіянам загрожує до 15 років в’язниці за критику найманців "Вагнера"

ВІЙНА
18.03.2023, 15:16
росіянам загрожує до 15 років в’язниці за критику найманців "Вагнера"

Кремлівський бункерний щур путін підписав закон, який передбачає покарання за дискредитацію "добровольчих" груп, що воюють проти України

Після початку війни на території рф посилили репресивні норми, встановивши, що "дискредитація" армії може бути покарана позбавленням волі на строк до п’яти років, а розповсюдження "відомо неправдивої інформації" про неї - до 15 років позбавлення волі.

Про це повідомляється на сайті законодавства рф.

Тепер норми крім військових та Росгвардії поширюватимуться на "добровольчі формування, організації або особи", які сприяють у виконанні завдань, покладених на збройні сили рф.

Раніше засновник терористичної групи "Вагнер" євгєній прігожин запропонував розширити заходи цензури, запроваджені Росією після того, як Москва вторглася до України.

У січні Пригожин звернувся до парламенту із проханням заборонити негативні повідомлення у ЗМІ про його людей шляхом внесення поправок до Кримінального кодексу. Спікер Держдуми В’ячеслав Володін швидко заявив, що цю ідею він підтримав, а минулого тижня парламент ухвалив закон.

За даними правозахисної групи "ОВД-Інфо", російські прокурори вже порушили понад 5800 справ проти людей за дискредитацію збройних сил, а влада також використала закони про боротьбу з розповсюдженням неправдивої інформації для винесення тривалих тюремних термінів давнім критикам Кремля.
 

Читайте також:
Політика
«Слуги урода» планують дозволити Нацгвардії використовувати собак для затримання адмінпорушників та припинення масових заворушень
вчора, 17:33
Політика
На тижні китайський комуністичний диктатор завітав до угорського васала. Пекін остаточно забирає під своє крило Будапешт.
12 травня, 10:27
Війна
Білоруський диктатор будує під Сочі величезну резиденцію
01 травня, 10:00
Політика
Відмова у наданні консульських послуг громадянам України — аналог гранати, яку кидали у совєцькому флоті вслід тим, хто стрибнув із корабля.
25 квітня, 13:43
Світ
На вулицях Будапешта знову з'явилися патрулі комуністичних поліцаїв. Їх цілеспрямовано завезли із КНР для нагляду за китайцями.
14 квітня, 12:45
Опінії
Команда Єрмака зайшла на телеканал «Ми – Україна».
09 квітня, 09:07