Росіяни бояться самої думки про деокупацію Криму, – представник Меджлісу

ВІЙНА
11.09.2022, 18:00
Росіяни бояться самої думки про деокупацію Криму, – представник Меджлісу

Окупанти активно завозять на півострів свою військову техніку та збільшують чисельність особового складу, готуючися до майбутньої оборони.

Про це голова управління з правових питань і закордонних справ Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв заявив в інтерв'ю телеканалу "Еспресо".

За словами представника киримли, в окупаційної адміністрації у Сімферополі та російських військовослужбовців з'являється страх, зокрема і через збільшення кількості поранених солдатів, яких привозять із Херсонського фронту.

«Будьмо чесними, заяви командування нашого Генштабу і дії ЗСУ щодо звільнення Криму лякає росіян. Але окупанти активно завозять на півострів свою військову техніку і особовий склад. Також ми маємо інформацію, що постійно літають гелікоптери переважно над містами компактного проживання кримських татар. Тобто, росіяни таким чином намагаються контролювати ситуацію по зборах людей, щоби злякати та унеможливити будь-які прояви активності», – висловився Ескендер Барієв.

Окремо слід додати, що паралельно зі зміцненням військової присутності на півострові російські окупанти посилили політичні репресії та терор проти корінних жителів: українців і киримли, які за 8 років так і не присягнули "новій владі".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на думку американського генерала Бена Годжеса, Україна може повернути Крим протягом року.

Росіяни бояться самої думки про деокупацію Криму, – представник Меджлісу_1
вибір редакції
Читайте також:
Війна
В Україні багато говорять про необхідність наших Збройних Сил наступати на територію Російської федерації.
24 березня, 21:21
Політика
Головний чеченський муртад Рамзан Кафіров та кривавий путінський кухар Євгєній Прігожин готують державний заколот на Росії.
19 березня, 18:34
Війна
Цікаво, а випускників вишів одразу вантажитимуть в ешелони на фронт чи дадуть кілька днів "погуляти" перед безславною смертю в Україні?
17 березня, 16:32
Політика
Але насправді ситуація ще гірша, ніж озвучив кремлівський бункерний щур. Росстат, як до слова і росуряд, забрехався.
15 березня, 17:17
Кримінал
Ресурсна федерація московії є єдиним прямим спадкоємцем і продовжувачем кривавої справи совєцького окупаційно-терористичного режиму.
12 березня, 16:52
Світ
У пермській виправній колонії №29 відбулися заворушення, в'язні повстали проти адміністрації, яка примушує їхати на війну "добровольцями".
09 березня, 16:00