Росіяни бояться самої думки про деокупацію Криму, – представник Меджлісу

ВІЙНА
11 вересня, 18:00
Росіяни бояться самої думки про деокупацію Криму, – представник Меджлісу

Окупанти активно завозять на півострів свою військову техніку та збільшують чисельність особового складу, готуючися до майбутньої оборони.

Про це голова управління з правових питань і закордонних справ Меджлісу кримськотатарського народу Ескендер Барієв заявив в інтерв'ю телеканалу "Еспресо".

За словами представника киримли, в окупаційної адміністрації у Сімферополі та російських військовослужбовців з'являється страх, зокрема і через збільшення кількості поранених солдатів, яких привозять із Херсонського фронту.

«Будьмо чесними, заяви командування нашого Генштабу і дії ЗСУ щодо звільнення Криму лякає росіян. Але окупанти активно завозять на півострів свою військову техніку і особовий склад. Також ми маємо інформацію, що постійно літають гелікоптери переважно над містами компактного проживання кримських татар. Тобто, росіяни таким чином намагаються контролювати ситуацію по зборах людей, щоби злякати та унеможливити будь-які прояви активності», – висловився Ескендер Барієв.

Окремо слід додати, що паралельно зі зміцненням військової присутності на півострові російські окупанти посилили політичні репресії та терор проти корінних жителів: українців і киримли, які за 8 років так і не присягнули "новій владі".

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що на думку американського генерала Бена Годжеса, Україна може повернути Крим протягом року.

Росіяни бояться самої думки про деокупацію Криму, – представник Меджлісу_1
Читайте також:
Опінії
Розглянемо очікування та реальність кремлівського бункерного щура і його банди. На що розраховують наші вороги?
03 листопада, 19:56
Політика
Навіть коли путінський режим обезголовлять і труп бункерного діда покажуть світові, ресурсна федерація московія спробує зберегти status quo.
31 жовтня, 20:07
Опінії
Оголошена Владіміром Путіним і Сєргєєм Шойгу часткова мобілізація військовослужбовців запасу у РФ є "частковою" лише з назви.
23 вересня, 18:34
Опінії
Ніколай Патрушев "підсиджує" Владіміра Путіна. Кадрові чекісти мають на меті зберегти владу за всяку ціну, навіть якщо на кону власне життя.
22 вересня, 18:36
Війна
Попри поразку на полі бою і втечу росіян із Харківської області, Кремль не полишає спроб закріпитися на загарбаних землях Сходу і Півдня.
12 вересня, 07:23
Політика
Той, хто з представників путінського режиму виживе у цій кривавій гризні, спробує першим домовитися з колективним Заходом.
25 липня, 17:09