Росіяни формують армійський резерв з української молоді на окупованих територіях

КРИМІНАЛ
10 серпня, 19:48
Росіяни формують армійський резерв з української молоді на окупованих територіях

З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.

На правду тривожні звістки із відповідними фотодоказами оприлюднили у вітчизняному Центрі національного спротиву, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що дітлахів із Маріуполя, Єнакієвого, Горлівки, Шахтарська, Макіївки, Мелітополя, Бердянська, Донецька і Приморська вивезли до Пєнзи та Саранська, де вони з 1 до 18 серпня проходять так звані "військово-патріотичні збори".

Вказані пропагандистські вишколи відбуваються на території колишнього піонерського табору "Гвардієць", який належить міністерству оборони нападу і вбивств РФ.

Цілком очевидно, що все це – дуже небезпечний тренд, оскільки московити спрямовано готують юних українців свідомо помирати на війні, займаючися українофобською промивкою мізків.

«Окупанти активно проводять такі "військово-патріотичне" виховання дітей на тимчасово окупованих територіях із метою подальшого вербування їх до лав ЗС РФ. Підлітків ряду населених пунктів вивезли до Пєнзи та Саранська для проведення військових зборів.

Таким чином, ворог продовжує політику знищення цілого покоління українців, промиваючи молоді мізки й намагаючись завербувати їх до війни проти Батьківщини. Для наших дітей влаштували не тільки вишколи, але й співають гімн РФ, проводять екскурсії у пропагандистських музеях й концерти пропагандиста Алєга Газманова», – зазначили у вітчизняному Центрі національного спротиву.

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що російські окупанти переносять свої військові бази на цивільні об'єкти у Криму, зокрема на бази відпочинку.

Росіяни формують армійський резерв з української молоді на окупованих територіях_1
Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Історія
Сумнозвісний закон «про п’ять колосків» став передвісником Голодомору
07 серпня, 12:30