Росіяни намагаються не допустити відновлення української енергосистеми

ВІЙНА
02.10.2023, 19:24
Росіяни намагаються не допустити відновлення української енергосистеми
Фото: ДТЕК

Кремль знову зосередився на знищенні стратегічних об'єктів України далеко від поля бою. Окупантам важливо позбавити нас світла і тепла.

Саме тому нині агресор навмисно атакував склад матеріалів на Дніпропетровщині для відновлення вітчизняної енергетичної системи. Про це йдеться у повідомленні пресслужби корпорації ДТЕК.

Необхідно розуміти, це — надважлива інформація, яка показує вектор російської стратегії. Окупанти воліють послабити й так хитке становище енергосистеми України: спочатку виводяться з ладу або знищуються ремонтні потужності, а потім руйнуються основні канали постачання тепла і світла.

«У наслідок російської атаки було пошкоджено кабелі, трансформатори, роз'єднувачі та інше обладнання. Продовжуємо оцінювати збитки та планувати, як перекрити потребу у знищених матеріалах. Як би ворог не намагався, у нього не вийде зірвати нашу підготовку до опалювального сезону», — заявили у компанії ДТЕК.

Вищенаведене у черговий раз підтверджує, що російські загарбники здатні воювати виключно проти цивільного населення, руйнуючи тилові міста. Адже на фронті справи у них, м'яко кажучи, не райдужні.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Авіація Повітряних сил Польщі була приведена до стану бойової готовності через ракетні удари рф по території України
13 січня, 14:05
Опінії
Як показали минулі ракетні обстріли України — росія не здатна сама виробляти зброю. Особливо, зброю високоточну й технологічну...
03 січня, 19:47
Війна
Жодна країна світу ніколи не воювала з подібною зброєю. Жодна країна світу не відбила такі атаки.
02 січня, 15:45
Війна
Внаслідок атаки є постраждалі та загиблі. Ціллю окупантів стали пологовий будинок, школи та дитячі садки.
29.12.2023, 09:42