Росіяни зараз роблять те, про що давно мріяли

Опінії
02 січня, 16:12
Росіяни зараз роблять те, про що давно мріяли
Фото: Facebook

Ще ніколи росіяни не були такі згуртовані навколо свого царя і своєї мети. Тепер цю мету знає весь світ – нищення України...

Народний депутат України VIII скликання

Ще ніколи в сучасній історії московський режим не був таким міцним. Міцним попри хоч і недостатні, але болючі санкції, попри поразки на фронті й втрати.

Думаю, що відчуття зараз у росіян найкращі – вони якраз роблять те, про що давно мріяли. Вони дихають на повні груди, вони відчувають крила за спиною.

Прийшла нарешті війна, яку вони чекали давно, адже мир був тягарем для них, у спокої їм було тяжко. Нарешті їм легко, нарешті вони відчувають, як їхнє життя наповнене сенсом.

Кажуть, що кожен ракетний удар по Україні – це річний бюджет невеликого російського міста і росіяни з радістю готові платити цю ціну! Бо коли вони можуть безкарно бити й вільно насолоджуватися своєю силою – то для них це понад гроші.

Кажуть, що вулиці малих міст у Росії часом виглядають жахливо, що життя у глибинці там виглядає даремним і безсенсовим. Зараз на цих беззмістовних і потворних вулицях панує радість і світло.

Чому? Відповідь очевидна: бо палає війна, бо палає Україна.

Зараз там дихають не власним смородом, а димом наших міст – і цей дим їм солодше меду. Кажуть, що їх загинуло вже сто тисяч, але це ж крапля у цій безодні.

Проте там є ще тьма й тьма людського ресурсу (чи пак біосміття – прим. ред.), готового лізти на нас, варто їх лише трохи підштовхнути. Головне їм, що вони йдуть напролом нашими степами, сіють смерть, і не треба їм ніяких перемог, просто сіяти більше смерті, самим стати смертю.

У наших силах забрати у них цю радість. Мрію, щоби цього року у відповідь на їхні ракети та дрони від нас стартували наші ракети та дрони.

Щоби росіяни вже не радісно завмирали перед екранами телевізорів в очікуванні результатів обстрілів, не смакувати зведення про українське горе. Але щоразу дивилися новини про те, де у них запалає, де у них стане темно, холодно, нерухомо.

Тільки так це можна припинити, і ніяк не інакше, бо це цілком у наших силах. Тож, нумо, українці, цього прагнути разом!

Читайте також:
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30 вересня, 20:55
Політика
Попри чисельну перевагу російські окупаційно-терористичні сили побоюються наступальних дій наших захисників на Півдні.
26 серпня, 21:30
Війна
Під виглядом "навчання" та "оздоровлення" російські загарбники викрадають дітлахів у тимчасово окупованих містах і селах Півдня та Сходу.
15 серпня, 18:35
Війна
Росіяни розуміють –  їм не довго лишилося перебувати на тимчасово окупованій частині Запорізької області та всього Півдня.
28 липня, 18:16
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим у всіх своїх ітераціях намагався стерти наш народ з лиця Землі, бо ми загрожуємо його існуванню.
26 липня, 21:09
Світ
Чи могли надійні відносини між Україною та Польщею були заплямовані подіями, які відбулися 80 років тому? Так вважають ультраправі.
14 липня, 13:26