Європейці досі думають, що українців із росіянами розсварив Путін

ВІЙНА
27.12.2022, 22:23
Європейці досі думають, що українців із росіянами розсварив Путін
Фото: Google

Десятиліття кремлівської пропаганди змогли сформувати на Заході хибне уявлення про наш народ. Цю ситуацію слід негайно виправляти!

Спілкуючися з європейцями про війну в Україні часто чуємо наступні, ніби завчені фрази: «Так, це жахливо, і Україні та росії треба скоріше помиритися», або «Погано, що з обох боків гинуть люди через політику і Владіміра Путіна». Звучить начебто гуманно, але це те саме, що сказати євреям під час Другої світової війни: «Вам потрібно знайти компроміс із нацистами».

На жаль, 99,9% європейців не знають історію України (крім чогось там про СССР, Чорнобиль та Майдан). Наші співрозмовники дивуються, що це вже 14-та велика війна між Україною та росією (починаючи з XII століття).

А всього було 29 військових конфліктів, з яких 28 (!) разів першою нападала саме Москва. В одному лише XX столітті Голодомори, організовані комуністичною росією (1921-1923, 1932-1933, 1946-1947), знищили від 8,5 до 10 мільйонів українців.

Через репресії з України до росії було насильно переселено майже 2,8 мільйона українців (переважно на Далекий схід і Сибір). Із них 680 тисяч було розстріляно і закатовано.

Шкода, але європейці не можуть мовою оригіналу послухати, що говорять російські політичні ток-шоу у прайм-тайм про необхідність стерти українські міста з землі, посадити до концтаборів усіх, хто проти росії, каструвати, топити, підривати... Це все транслюється і на Захід, досі!

Цієї осені опитування на росії показало, що близько 76% тамтешнього повнолітнього населення підтримує цю війну (і це при тому, що війна складається для них погано). А у 2014 році (коли РФ захопила без опору Крим), цьому раділи майже 90% опитаних росіян.

Це і є не поверхнева причина війни – бажання захоплювати та поневолювати сусідні народи. Рашизм не вчора з'явився, а Путін – це лише продовження цієї кривавої російської історії.

Україна воює з цією темрявою майже 9 століть і продовжує воювати за виживання своєї нації.
Автор : Ігор Куксенко
вибір редакції
Читайте також:
Опінії
Навіть ті, хто бачив справжнє пекло, не завжди зможуть відповісти, коли це пекло влаштують нібито свої. Українці, які у тилу, схаменіться!
15 березня, 20:03
Полтава
Зе-команда не просто узурпувала владну вертикаль, але й посягнула на святе, прирівнюючи до заслуг Героїв фронту невігластво тилових щурів.
04 березня, 21:16
Війна
В Україні немає мирних міст, бо у нас триває війна за існування. Але досі народ свідомо ігнорував цей факт, тому маємо Бучу з Маріуполем...
28 лютого, 21:54
Політика
Задля того, щоби віра в науку не була просто вірою, необхідно просто вміти адекватно мислити. Бажано, мислити критично!
02 лютого, 07:05
Політика
Чинний голова британського уряду не припиняє дивувати здоровим консерватизмом у дусі Марґарет Тетчер, показуючи лівакам їхнє місце.
21 січня, 07:00
Життя
Ракетний терор у Дніпрі, авіатроща у Броварах – одномоментно загинула велика кількість людей, серед яких і діти. Це жахлива втрата й біль.
19 січня, 16:59