Важкий вибір загарбника: гострий кинджал у спину чи тупа кувалда по голові

Опінії
30.11.2022, 18:12
Важкий вибір загарбника: гострий кинджал у спину чи тупа кувалда по голові
Фото: Facebook

Російського майбутнього не буде, в Україні і Європі так точно. Адже самим росіянам ніколи не було потрібне російське майбутнє.

Український політичний діяч, блогер, публіцист

(Текст подано мовою оригіналу зі збереженням авторської стилістики без виправлень і скорочень. Увага! Присутня ненормативна лексика).

Вони знають, що ми прийдемо:

  1. Зрадники та колабораціоністи на окупованих територіях.
  2. Російські солдати, що прямо зараз риють окопи у Криму.

Ті, хто скоював військові злочини у Бучі, вони всі знають, вони все знають. Без світла у домівках, без тепла у серцях і без жалю до них прийдуть люди у брудному пікселі.

Люди, вкриті кров'ю. Люди з пам'яттю про товаришів – загиблих, скалічених, стікших кров'ю у рідну землю...

Колишні фермери, менеджери, працівникі заводів, баристи, адвокати, грузчики, які вимушено стали героями цілого світу. Вони прийдуть у Крим і Донецьк, Луганськ і Мелітополь, Маріуполь і Бердянськ так само, як прийшли у Херсон та Лиман, у Чорнобиль та Ізюм.

Є ми, а є вони...

У нас є майбутнє, бо зараз, у цю секунду, хтось під Бахмутом віддав його за тебе. У них, у тих, що зараз риють у Криму окопи, майбутнього немає.

Вони приречені долею і людьми, вони це знають. І ми знаємо, адже це неминуче, тож просто пам'ятайте, скільки коштує майбутнє, щоб не просрати жодного його дня.

Читайте також:
Світ
Суспільства трьох балтійських республік у більшості своїй стоять на боці добра, світла і свободи, які захищають незламні українські воїни.
27 січня, 07:42
Війна
У ретроспективі наш народ не був надто здібним у політиці, державотворенні чи ґешефтах, але є галузь, де розкриваються всі сили українців.
24 січня, 07:12
Історія
Відзначаючи нині історичну подію, українці мають пам'ятати: Державність і Свобода не даються без Борні за них. Слава Україні та її Героям!
22 січня, 08:12
Світ
Таллінн міг би посилити дипломатичний тиск на Москву заради хоча б демонстрації підтримки одноплемінних, але поневолених фіно-угрів.
21 січня, 08:09
Війна
Попри бравурні та пафосні пропагандистські заяви російських окупантів, їм не вдалося повністю опанувати територію Соледарської громади.
14 січня, 20:48
Війна
Україна планує завершити 2023 рік своєю перемогою над агресором зі Сходу, проте рішуча поразка Російської федерації буде непростою.
09 січня, 17:59