Росіяни знову викрали українську журналістку Вікторію Рощину

КРИМІНАЛ
04.10.2023, 15:59
Росіяни знову викрали українську журналістку Вікторію Рощину

Цивільна журналістка зникла на території тимчасово окупованого росіянами Сходу України. Ймовірно, у Маріуполі.

Міжнародний жіночий медійний фонд, з яким співпрацювала наша колега, забив на сполох. Востаннє рідні розмовляли з Вікторією Рощиною 3 серпня.

Журналістка повідомила, що пройшла кілька днів прикордонних перевірок. Однак не сказала, де саме перебуває.

Відтоді про неї нічого не було чутно. За словами батька, 27 липня Рощина вирушила з України до Польщі й мала дістатися окупованих територій (через РФ) за 3 дні.

Торік росіяни взяли її в полон на території тимчасово окупованого Бердянська й протримали у катівнях 10 днів. Але чудом вийшла на волю.

«Служба безпеки України підтвердила нам, що Вікторію знову взяли у полон росіяни. Нам кажуть, що у російських в'язницях є багато «заморожених» українських арештантів, серед яких може бути й донька» — повідомив пан Рощин.

Вочевидь, загарбники з РФ не відпустять просто так нашу героїню. Вона розповіла немало правди про їхні дії та не полишить своєї почесної місії за жодних умов.

Читайте також:
Опінії
На фото — український воїн і військовополонений Сашко Таран. Сашкові зараз 23 роки, а захищати Україну він пішов у свої 20.
14.11.2023, 21:32
Війна
Захисники Маріуполя 82 дні відтягували сили росіян на себе, даючи українській армії можливість перегрупуватися.
15.06.2023, 09:52
Політика
Станом на сьогодні немає жодного документа, який би забороняв Денису Прокоменку, Сергію Волинському і Денису Шлезі повернутися на фронт.
01.05.2023, 18:13
Кримінал
Натомість, у справі Романа Червінського суд скарги прокурора розглядає позачергово.
вчора, 18:21
Кримінал
Обшуки проводять і в ФК «Єдиний Простір» (монопольна платіжна система в застосунку «Дія»). Але Ігорю Зотьку дозволили втекти на Кіпр.
20 червня, 11:25