Українці своїх рятують

Опінії
14.11.2023, 21:32
Українці своїх рятують
Фото: Facebook

На фото — український воїн і військовополонений Сашко Таран. Сашкові зараз 23 роки, а захищати Україну він пішов у свої 20.

Письменник, блогер, історик-дослідник, журналіст

Служив у 132-му окремому розвідувальному батальйоні, товариші характеризували його як молодого і тямущого. Коли сталося повномасштабне вторгнення 132-й ОРБ вступив у бій біля Києва, відважно захищав столицю.

Буквально на другому тижні війни Сашко Таран у складі розвідгрупи здійснював вихід біля села Рубежівка, потрапив у засідку. І опинився у полоні.

У полоні зазнав знущань — його примусили говорити тексти на камеру. Наразі у полоні Сашко вже рік і вісім місяців, а спроби родичів добитися обміну розбиваються об казенне: «Робота ведеться — чекайте».

Чекають родичі. Чекає Сашко Таран у неволі...

Не він один чекає. Чекають сотні наших захисників і захисниць, бо ж у полоні все ще захисники «Азову» і маріупольські морпіхи, у полоні також хлопці-прикордонники з Донецького загону, з якими я воював в АТО.

Чекають вони, чекаємо ми. Чекаємо і віримо, що хлопці та дівчата, які стали на захист Неньки, нарешті повернуться живими до дому.

Від себе додам, що бажаю Сашкові Тарану потрапити на обмін і повернутися до рідних. Я сильно сподіваюся, що ті хто в змозі, докладуть до того зусиль.

Читайте також:
Кримінал
Цивільна журналістка зникла на території тимчасово окупованого росіянами Сходу України. Ймовірно, у Маріуполі.
04.10.2023, 15:59
Війна
Захисники Маріуполя 82 дні відтягували сили росіян на себе, даючи українській армії можливість перегрупуватися.
15.06.2023, 09:52
Політика
Станом на сьогодні немає жодного документа, який би забороняв Денису Прокоменку, Сергію Волинському і Денису Шлезі повернутися на фронт.
01.05.2023, 18:13
Опінії
Враховуючи рівень корумпованості Агенції оборонних закупівель, одним корупціонером менше, одним корупціонером більше – яка різниця?
12:04
Опінії
Ідеальний варіант для Путлєра розпочати конфлікт чужими руками.
11:25
Опінії
«Хто сказав, що Україна буде чекати на запрошення до НАТО вічно?!»
09:45