Турецькі бранці: Зеленський і Єрмак змовилися із Путіним проти азовців

ПОЛІТИКА
01 травня, 18:13
Турецькі бранці: Зеленський і Єрмак змовилися із Путіним проти азовців
Фото: Останній Бастіон

Станом на сьогодні немає жодного документа, який би забороняв Денису Прокоменку, Сергію Волинському і Денису Шлезі повернутися на фронт.

Про це в інтерв'ю для телеканалу "1+1" заявив тимчасовий виконувач обов'язків командира штурмової бригади Національної гвардії України "Азов" майор Богдан Кротевич.

За його словами, прямого зв'язку з турецькими бранцями – незламними оборонцями Маріуполя, – визволених торік у ході обміну, на сьогодні немає з невідомих причин.

Водночас відомо, що тільки дружина підполковника Дениса "Редиса" Прокопенка – Катерина Прокопенко – єдина з усіх має змогу іноді листуватися з чоловіком.

«На сьогодні наші командири, попри те, що знаходяться у трішечки кращих умовах, ніж раніше, але все ж таки у полоні. У них мінімальний доступ до інформації, але вони хочуть повернутися на фронт і воювати. Таких людей, таких умотивованих, корисних, досвідчених офіцерів не так і багато, але чомусь цю можливість не використовують», – заявив майор Богдан Кротевич.

Захисник Маріуполя і тимчасовий командувач бригади НГУ "Азов" наголосив на тому, що бойовий досвід роками загартованого у війні проти росіян патріота Дениса Прокопенка дозволяє вести не одну бригаду у наступ, але цей факт свідомо ігнорується у Києві.

«Буду відвертим, "Редис" – людина справи, він не може сидіти склавши руки. І їх усіх, хто перебуває у Туреччині, вся ця ситуація дуже гнітить. Вони бачать, що тут відбувається, але поки ніяк не можуть на це повпливати. Для мене особисто питання насправді, чому? Дивіться, ось Віктор Медведчук обміняний на нас, і він по Росії ходить вільно, бо не інтернований. Наші ж командири навпаки інтерновані у Туреччині. І тут знову ж таки питання виникає, а як так, адже я особисто не бачив такого документа, який зобов'язує їх там перебувати. Це для мене загадка.

Я не бачив жодного документа, де прописано, що вони не виїзні. Ба більше, я навіть не бачив заяви російської сторони, що наші командири повинні там сидіти. Для мене питання, чому наші командири досі у Туреччині. Адже їхня користь у майбутньому контрнаступі може стати великим мотиватором не тільки для нашого підрозділу. Військовий авторитет Дениса Прокопенка міг би допомогти успішно провести операцію з деокупації», – додав майор Богдан Кротевич.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що вся відповідальність за стратегічні провали на фронті лежить виключно на голові Офісу Президента України Андрієві Єрмаку.

Читайте також:
Війна
Захисники Маріуполя 82 дні відтягували сили росіян на себе, даючи українській армії можливість перегрупуватися.
15 червня, 09:52
Політика
68-річний американський політик-республіканець і полковник звинуватив однопартійців у потуранні російській агресії. Ситуація загострюється.
вчора, 20:46
Політика
Лише тиск громадськості на владу здатен припинити діяльність секти московських чортів у рясах в Україні. Агентура Кремля має бути покарана.
вчора, 19:04
Політика
Московитським пропагандистам ввижаються солдати НАТО у Вірменії.
вчора, 10:44
Політика
Закупівельники Національної поліції та Нацгвардії України (НГУ) як і раніше віддають перевагу закритим процедурам в тиші кабінетів.
вчора, 09:48
Політика
У разі, якщо консервативна опозиція у Палаті представників США заблокує виділення мільярдів, то РФ переможе. Цього не можна допустити.
23 вересня, 19:36