Росіяни звозять боєкомплект до підвалів багатоповерхівок Енергодару

ВІЙНА
17 січня, 07:48
Росіяни звозять боєкомплект до підвалів багатоповерхівок Енергодару

Солдатня окупаційно-терористичного контингенту РФ мінує об'єкти житлової інфраструктури на захопленій частині Запорізької області.

Про це повідомила команда розслідувачів спільноти "Evocation.Info" з посиланням на тривожні звістки від мешканців Енергодару, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Так, за свідченнями наляканих українців, окупанти масово переносять склади з боєприпасами до підвальних і цокольних приміщень багатоповерхових житлових будинків.

«Російське командування, певно, очікує наступу Збройних Сил України на цьому напрямі. Відтак окупанти намагаються убезпечити власні арсенали від ударів високоточною зброєю. Мирних жителів на окупованих територіях при цьому використовують як живий щит. Зазначені дії категорично заборонені міжнародним гуманітарним правом. Адже у такому разі цивільний об'єкт стає легітимною військовою метою», – прокоментували ситуацію розслідувачі спільноти "Evocation.Info".

Водночас не варто скидати з рахунків і те, що крім боєкомплекту московити можуть закладати у підвали будинків міни, аби у разі чергового "перегрупування" (тобто, втечі – прим. ред.) здійснити масштабний терористичний акт.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що на тимчасово окупованих російськими загарбниками й терористами територіях України зріс рівень репресій і геноцидного терору.

Читайте також:
Війна
Одна з ракет влучила в багатоповерхівку
22 березня, 13:38
Війна
В результаті атаки троє загиблих, семеро поранених
22 березня, 08:44
Світ
Це виглядає як мінімум дивно
21 березня, 15:35
Світ
Рефат Чубаров висловився про реакцію міжнародної спільноти на окупацію Криму
16 березня, 21:15
Світ
Сейм визнав, що ПВК "Вагнер" є терористичною організацією, а її члени та найманці становлять загрозу безпеці держави та суспільства
14 березня, 13:15
Війна
Одна людина загинула, 3 цивільних дістали поранення.
14 березня, 11:05