Роспропагандист Артємій Лєбєдєв вдерся на окуповану ЗАЕС

ВІЙНА
13 липня, 20:36
Роспропагандист Артємій Лєбєдєв вдерся на окуповану ЗАЕС
Фото: Instagram

Представники Кремля привезли до тимчасово загарбаного росіянами Енергодару групу пропагандистів, яким показали ядерний реактор.

Відповідні світлини з одного з енергоблоків Запорізької атомної електростанції на своїй сторінці в Instagram виклав підгодований валютою кишеньковий блоґер Артємій Лєбєдєв.

Як вдалося з'ясувати, окупанти з московії під дулами автоматів змусили працівників стратегічного об'єкта енергетики України взяти участь у пафосній фотосесії – реакторній залі блоку №3.

Але на цьому росіяни не зупинилися: блоґеру Лєбєдєву разом з іншими пропагандистами терористи також вирішили показати сховище відпрацьованого ядерного палива, чим могли завдати шкоду своєму здоров'ю від випромінення токсичних відходів.

Окремо зауважимо, що подібне небезпечне "циркове" дійство окупанти намагалися здійснити навесні у захопленій ними Чорнобильській АЕС, але українські захисники вчасно вибили їх із Київської та сусідніх областей.

Своєю чергою, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", росіяни перетворюють Запорізьку АЕС на військову базу, розгорнувши важкі артилерійські батареї та встановивши протипіхотні міни.

Роспропагандист Артємій Лєбєдєв вдерся на окуповану ЗАЕС_1
Роспропагандист Артємій Лєбєдєв вдерся на окуповану ЗАЕС_3
вибір редакції
Читайте також:
Світ
Влада росії вирішила підвищити ціни на горілку
10:55
Опінії
Мобілізація не дасть тих результатів, на які розраховує Кремль. Натомість вона – один із ключових факторів внутрішньої дестабілізації РФ.
08:09
Опінії
Європа та США мають застосувати цілу низку обмежувальних заходів до громадян росії
26 вересня, 12:45
Війна
Війна увірвалася в будинок до кожного росіянина
23 вересня, 11:20
Опінії
Нехай горить воно усе синім полум'ям – чуже, вороже, звіряче.
21 вересня, 12:05