Розкішне життя аваківських ментів

24 вересня, 12:51
Розкішне життя аваківських ментів

Я не я і хата не моя.

Так можна перекласти слова начальника Департаменту управління майном Національної поліції Івана Наумова з приводу нещодавно відкритого розважально-відпочинкового комплексу на околиці Києва, що пов'язують із цим підлеглим Арсена Авакова.

Людина, яку ще називають завгоспом МВС України, має недобудовану елітну 5-поверхову фортецю на березі озера та коштовне авто марки "Maserati", але при цьому відмовляється визнати вказане майно своїм.

Нещодавно журналісти проєкту "Bihus.Info" зафільмували, як держслужбовець Іван Наумов у робочий час особисто відвідав комплекс "NAVY", по діловому оглядаючи територію.

Він розв'язував господарчі питання у перервах між управлінням майном Національної поліції.

Співробітник МВС покинув заклад тільки за 2 години, при виході роздаючи вказівки його працівникам.

Своє перебування там Іван Наумов пояснив так: «Я ніякого відношення до цього клубу не маю. Тут працює мій син. А я просто в гості приїхав до нього».

Як з'ясувалося згодом, його син Микола Наумов не тільки працює у "NAVY", проте є формальним власником — він єдиний засновник і керівник цього комплексу, хоча особистих коштів на його відкриття не мав.

За словами самого завгоспа МВС, необхідну суму виділили з сімейного бюджету, однак він чомусь забув вказати відповідні видатки у декларації держслужбовця.

Тобто спонсорування бізнесу сина Наумова можна кваліфікувати за статтею 366-1 Кримінального кодексу України "Декларування недостовірної інформації".

Що й казати, підлеглі Арсена Авакова вже давно перестали бути простими правоохоронцями, перекваліфікувавшись у солідних бізнесменів.

Принагідно згадаємо начальника ГУ НП Полтавщини Івана Вигівського, який імовірно курує діяльність крадіїв газоконденсату та контрабандою цигарок в області, про що раніше писав "Останній Бастіон".

Читайте також:
Розкішний спосіб життя народного депутата-українофоба не відповідає задекларованим ним статкам.
07 жовтня, 12:05
На підтвердження наших здогадок, розповімо нашим читачам одну історію з присмаком газоконденсату та хабарів
06 жовтня, 11:45
4 жовтня в Полтаві мало відбутися урочисте відкриття наймасштабнішого ресторанного проєкту Полтави — ресторану “Головка Чорноморка”.
02 жовтня, 15:31
Головний корупціонер столиці Денис Комарницький завдяки зв'язкам в Офісі президента уникнув кримінальної відповідальності.
02 жовтня, 13:26
Спритники на схемі «старе - як нове» збивають мільйонні статки
30 вересня, 16:26
Підлеглі лейтенанта Івана Баканова замість виконання покладених на них обов'язків займаються протиправною діяльністю.
24 вересня, 12:15