Розкрито підступний план Кремля: дармові гроші в обмін на новонароджену бідноту

ПОЛІТИКА
26 січня, 21:45
Розкрито підступний план Кремля: дармові гроші в обмін на новонароджену бідноту
Фото: Останній Бастіон

Селекція росіян є вибухівкою сповільненої дії. Вона вже детонує, адже роками виплекана більшовиками юрба покидьків створила собі подібних.

Яскравим тому доказом слугує нещодавно викладений аналіз від фахівців Науково-дослідного інституту з організації охорони здоров'я та медичного менеджменту у Москві. Зазначається, що на тлі війни проти України рівень демографії у РФ показує невтішне (катастрофічне — прим. ред.) падіння.

У зв'язку з цим наближені до кремлівського режиму науковці пропонують владі простий, як на їхнє бачення, рецепт виправлення соціально-економічної кризи: збільшити кількість населення перш за все серед бідняків, які отримуватимуть за кожну наступну дитину додатковий мільйон рублів. Гробових грошей виявилося недостатньо, як і білих «Лад».

Дослідники навіть наводять нібито «відповіді тисяч респондентів із-поміж безробітних» і тих росіян, які роками живуть за межею бідності, котрі прямо говорять — «народити дитину означає триматися на плаву завдяки гідним і постійним соцвиплатам». Водночас не уточнюється, про які регіони (суб'єкти — прим. ред.) ресурсної федерації йдеться.

Розкрито підступний план Кремля: дармові гроші в обмін на новонароджену бідноту_1

Як бачимо, народження потенційного «гарматного м'яса» для путінської орди російськими бідняками сприймаються як чи не єдиний засіб заробітку. При цьому освічені верстви Москви та Санкт-Петербурга (особливо жінки — прим. ред.) не хочуть мати дітей зовсім, або ж не більше однієї.

Також встановлено, що 2023 року росіяни взяли у банках рекордну кількість мікрокредитів на 90,5 мільярда рублів. Здебільшого позичали у фінансових установ гроші родичі окупантів, які полягли на українському фронті чи досі перебувають на тимчасово загарбаних ними теренах України.

Висновок для Кремля очевидний: задля того, щоби підвищити народжуваність — треба різко знизити рівень життя людей, а жінок не пускати здобувати вищу освіту. Країна-бензоколонка поступово повертається у минуле, куди намагається затягнути всіх своїх сусідів.

Раніше медіаагенція «Останній Бастіон» повідомляла про те, що існує беззаперечний історичний факт — у російській та совєцькій імперіях після всіх воєн жити ставало лише гірше всім категоріям населення. Всім, окрім панівної верхівки (десь 1%).

Розкрито підступний план Кремля: дармові гроші в обмін на новонароджену бідноту_3
Читайте також:
Війна
Ухвалений Верховною Радою новий Закон «Про мобілізацію» збурив громадськість. Але для перемоги над росією, крім зброї, нам потрібні люди.
12 квітня, 12:30
Опінії
Україна — одна з небагатьох у світі, де низький показник народжуваності поєднується з колосальною міграцією населення. І втратами у війні.
29 січня, 13:28
Політика
У Європі зростає кількість біженців з України, найбільше переїхало до Німеччини.
11.12.2023, 17:55
Світ
За минулі 10 років демографічна криза у РФ поглибилася. Зростання кількості населення у країні-агресорці відбувається завдяки мігрантам.
22.11.2023, 17:32
Опінії
Країну покидають українці, яким не виповнилося 18 років.
26.10.2023, 19:15
Позиція
Спад народжуваності прискорює десятиліття скорочення чисельності населення та поглиблює демографічну кризу.
26.09.2023, 06:45