​Розвідка США очікує, що Путін атакує Маріуполь навесні

27.02.2015, 09:07
Опінії
​Розвідка США очікує, що Путін атакує Маріуполь навесні

Росія має намір прокласти сухопутний коридор до Криму, а сепаратисти вже навесні можуть напасти на Маріуполь.

Про це заявив директор Національної розвідки США Джеймс Клеппер, повідомляє «Слово і Діло» з посиланням на «DW».

За його словами, президент Росії Володимир Путін не ставить за мету захопити всю територію України, а тільки відокремити ту частину, яка необхідна для створення сухопутного коридору в анексований Росією Крим.

Тобто, мова йде про дві області у східній Україні, «міст суходолом до Криму», а також порт, зокрема, Маріуполь, говорить Клеппер.

При цьому початку атаки на Маріуполь в Національній розвідці США очікують вже навесні. «Ми не вважаємо, що атака на Маріуполь буде здійснена відразу ж. На мою думку, вони (проросійські сепаратисти. - Ред.) почекають до весни, перш ніж напасти», – заявив Клеппер.

Він також повідомив, що підтримує ідею надання озброєння української армії, однак заявив, що це лише його «особиста думка», яка не обов'язково збігається з думкою американських спецслужб.

У розвідці США також не виключають, що надання озброєнь Києву «спровокує негативну реакцію Путіна і росіян» і стане приводом для Москви постачати проросійським сепаратистам на Донбасі більш сучасні озброєння.


ІНШІ ОПІНІЇ
Читайте також:
Важкі, цьогораз із зеленим нальотом часи.
20:56
У березні 2014 року відбувалася окупація Криму і починалася російська агресія на сході України.
06 грудня, 11:28
В цю суботу в Сочі зустрінуться президенти Російської Федерації та Республіки Білорусь.
06 грудня, 09:50
Влада, того не очікуючи, вивела на чисту воду та загострила увагу суспільства до земельних відносин.
06 грудня, 09:26
Профспілки Полтавщини, які все ще є найбільшою громадською організацією і чия структура партійним штабам лише сниться, об'єднують близько 200 тисяч членів.
06 грудня, 08:54
Просимо до експерименту, панове. Ось вам номер абонента Водафоне Зеленського Володимира Олександровича: 050 321 55 64. Телефонуєте? І що? А те, що ви – не Скабєєва.
05 грудня, 20:52