Розвідник із позивним «Кол» допоміг затримати терориста Цемаха

ВІЙНА
04.12.2021, 12:33
Розвідник із позивним «Кол» допоміг затримати терориста Цемаха
Фото: Facebook

Українське суспільство мусить пам'ятати імена своїх сучасних Героїв, котрі ціною власного життя виборюють нашу із вами свободу.

Одним із таких є полеглий в 2019 році у бою за Мар'їнку на Донеччині старший сержант Збройних Сил України, розвідник Олександр Колодяжний (друг "Кол").

Його бойовий шлях на правду вписаний у хроніку вітчизняної історії: воював з окупантами за Маріуполь, Донецький аеропорт, Піски, Авдіївку та Широкине.

За словами військового кореспондента Віолетти Кіртоки, саме завдяки мужності друга "Кола" вдалося затримати російського терориста Владіміра Цемаха.

«Слухаю ж розвідників у Шустера. Знову всі згадують у справі Цемаха загиблого розвідника. І не називають його прізвище. Вже нагадувала і Юрію Бутусову, і Романові Костенку – це Олександр Колодяжний. І він мав величезні заслуги перед державою і до цього. І ті, кого на Цемаха обміняли, а в їхньому числі і Володимир Балух, погоджуються, що "Кол" заслуговує на звання Героя України. Але поки цього не сталося принаймні називайте його ім'я, аби всі знали! І саме заради збереження пам'яті Олександра мені важливо було, щоб його історія була в першій книзі про Народних героїв. І щастя, що цю нагороду він отримав прижиттєво. А я пишаюся цим знімком, який зробила в Авдіївці», – написала Віолетта Кіртока на своїй сторінці у Facebook.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цього тижня командирові 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС Дмитрові Коцюбайлу на псевдо "Да Вінчі" надано звання Героя України.

Розвідник із позивним «Кол» допоміг затримати терориста Цемаха_1
Читайте також:
Війна
На британській авіабазі Fairford Royal Air Force вшановують пам’ять Героя України полковника Олександра Оксанченка
16 липня, 16:30
Історія
Мудрого – не одурити, чесного – не купити, а мужнього – не зламати...
30 червня, 09:02
Війна
6 років тому куля великокаліберної гвинтівки 12,7 мм прошила тіло бійця з позивним "Міф".
29 червня, 20:36
Війна
Інтернаціональний легіон територіальної оборони зазнав непоправної втрати в одній із битв у Східній операційній зоні.
06 червня, 19:21
Війна
Професор Ужгородського національного університету Федір Шандор під зливами ворожих куль на Сході України навчає студентство.
07 травня, 07:46
Війна
Ваш приклад мужності та героїзму надихає українців !
05 травня, 15:55