Розвідник із позивним «Кол» допоміг затримати терориста Цемаха

ВІЙНА
04.12.2021, 12:33
Розвідник із позивним «Кол» допоміг затримати терориста Цемаха
Фото: Facebook

Українське суспільство мусить пам'ятати імена своїх сучасних Героїв, котрі ціною власного життя виборюють нашу із вами свободу.

Одним із таких є полеглий в 2019 році у бою за Мар'їнку на Донеччині старший сержант Збройних Сил України, розвідник Олександр Колодяжний (друг "Кол").

Його бойовий шлях на правду вписаний у хроніку вітчизняної історії: воював з окупантами за Маріуполь, Донецький аеропорт, Піски, Авдіївку та Широкине.

За словами військового кореспондента Віолетти Кіртоки, саме завдяки мужності друга "Кола" вдалося затримати російського терориста Владіміра Цемаха.

«Слухаю ж розвідників у Шустера. Знову всі згадують у справі Цемаха загиблого розвідника. І не називають його прізвище. Вже нагадувала і Юрію Бутусову, і Романові Костенку – це Олександр Колодяжний. І він мав величезні заслуги перед державою і до цього. І ті, кого на Цемаха обміняли, а в їхньому числі і Володимир Балух, погоджуються, що "Кол" заслуговує на звання Героя України. Але поки цього не сталося принаймні називайте його ім'я, аби всі знали! І саме заради збереження пам'яті Олександра мені важливо було, щоб його історія була в першій книзі про Народних героїв. І щастя, що цю нагороду він отримав прижиттєво. А я пишаюся цим знімком, який зробила в Авдіївці», – написала Віолетта Кіртока на своїй сторінці у Facebook.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цього тижня командирові 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС Дмитрові Коцюбайлу на псевдо "Да Вінчі" надано звання Героя України.

Розвідник із позивним «Кол» допоміг затримати терориста Цемаха_1
Читайте також:
Жителі Гребінки відвідали могилу 38-річного В'ячеслава Лисенка, полеглого у битві за Донецький аеропорт 17 січня 2015 року.
18 січня, 09:06
6 років тому під час бою неподалік окупованої росіянами Горлівки загинув український захисник із Глобиного Віктор Аврамчук.
11 січня, 13:21
18 грудня 2016 року у бою на Світлодарській дузі у Донецькій області смертю хоробрих полягли четверо добровольців-правосекторівців.
18.12.2021, 14:23
Посвята побратимові, який віддав життя за Українську Соборну Самостійну Державу – народний Гетьманат. Сьогодні йому б виповнилося 26.
16.12.2021, 09:18
Сьогодні згадуємо полеглого у бою за Дебальцеве захисника України з Луцька Дениса Чабанчука, який відав своє життя за нас із вами.
11.12.2021, 18:32
Цими днями минає 6 років з того дня, як від рук СБУ загинув розвідник з "Правого сектору" Олег Мужчиль.
10.12.2021, 21:19